Watersport & Camping Heeg
Een eigentijdse camping aan het strand. Ze doen het hier net even anders.. Een mooie belevenis!
Chaletje, met je camper of tent, het kan natuurlijk! De personal touch is hier belangrijk. Zo hebben de eigenaren zelf leuke innovatieve dingetjes bedacht en gemaakt, zoals een hottbub die voor je tent kan staan (lekker met het hele gezin er in), of een zeecontainer omgebouwd tot beachbar, alles zo duurzaam mogelijk. Je kind kan ook zeillessen volgen, de hele dag op het water! Willen heit en mem samen even weg, dan is er een oppasmeisje uit het dorp die op jouw kinderen past. Is dit niet TE GEK?
Dit wil je meemaken! Check de roze button voor meer info over Watersport & Camping Heeg.
Even niet op je gasbrandertje koken maar lekker uit eten in de buurt? Check de kidsproof restaurants.
Watersport-camping Heeg
De Burd 25A
8621 JX Heeg
Openingstijden
Geopend van 1 april t/m 1 oktober.Prijs
Check de kosten op de webiste.Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Oranjewoud Festival
Kom in het Pinksterweekend samen met je kids naar het leukste (klassieke) muziekfestival van Nederland
De nieuwe KidsGea is uit!
Heb jij hem al ontvangen? De nieuwe KidsGea over de kieviet en andere weidevogels is uit!
Prinsen- en Princessedag bij het Princessehof
Op 21 juni zijn alle kids van 4-10 jaar uitgenodigd op het grote feest van Maria Louise in haar paleis!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x állerleukste speeltuinen in Friesland
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren
Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!
35 tips voor een fijne Hemelvaart in Friesland
Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis en wanneer je er op uit wilt.