Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeilschool Allemansend

Zeilen leren bij Allemansend in Elahuizen is op en top genieten van wind en water.

Allemansend in Elahuizen heeft zeilcursussen en zeilkampen voor kinderen vanaf 7 jaar. Ze hebben verschillende boottypes om het zeilen in te leren. Zoals een Polyvalk, Zwaardboot of Catamaran. Een zeilkamp bij Allemansend is heerlijk actief bezig zijn op het water. Super gezellig met een groep leeftijdgenoten genieten van wind en water.

Speciaal voor de kids van 8 t/m 12 jaar is er de Jeugdbootcursus met de Jabu. Dat is een speciaal ontworpen lesboot. Er wordt les gegeven vanaf een groot vlot en de instructeurs zijn in een motorboot altijd in de buurt om te helpen. Omdat Allemansend niet zo’n hele grote zeilschool is, leer je elkaar snel kennen en maak je veel vrienden. Heb je al zin?

Kijk voor meer informatie en leuke filmpjes op de website via de roze button.

Binnenkort een verjaardagsfeestje te vieren? Kijk dan eens bij de leukste Kinderfeestjes in Fryslân op deze website.

Zeilschool Allemansend

Mardyk 7

8581 KG Elahuizen

Openingstijden Kijk hiervoor op de website.
Prijs Kijk hiervoor op de website.
Mail direct

Mail direct naar Zeilschool Allemansend

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomer Bucket list Friesland

We hebben voor deze zomerbucketlist 50 top-uitjes verzameld voor de zomer. Bijna alle uitjes kun je doen in het mooie Fryslân. Er staan ook een paar tips in buiten de regio, maar die waren té leuk om niet te noemen ;)

12x de lekkerste ijssalons in Friesland

Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.

16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland

Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Ik zette voor jou de állerleukste plekken op een rij!

Zomervakantie uitjes in Friesland!

2026 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in Friesland. Wat dacht je van een vet aquapark, een leuke workshop, tekenen in de prinsessentuin of klombootje varen? Check de leukste, zomerse uitjes hieronder!