Zeilschool De Bird
Vier een onvergetelijke zeilvakantie bij Zeilschool De Bird in Heeg.
Zeilschool De Bird is een prachtige plek om je zeilvakantie (vanaf 7 jaar) te vieren. Het heeft een “privé-meer” waar het zeilen optimaal geleerd kan worden.
Door de uitgebreide vloot is er voor elke niveau een geschikte boot tijdens de zomerkampen. Van Optimist tot Valk en van surfplank tot Catamaran. In het meer liggen pontons waarvandaan lesgegeven wordt en het eigen “Bird” eiland dat gebruikt wordt voor de Lasers, Topazen, Splashes, Catamarans en surfboards.
Tijdens je zeilvakantie is alles geregeld. Ontbijt, lunch en diner. Je kunt kiezen voor een intern of extern verblijf. Bij intern verblijf heb je de beschikking over een gezellige kamer. Bij extern verblijf slaap je elders, bijvoorbeeld op een camping of in een vakantiehuisje, of gewoon thuis als je in de buurt woont! Super fijn en flexibel zo’n vakantiekamp.
Meer weten over Zeilschool De Bird? Ga dan via de roze button naar de website.
TIP: Op zoek naar meer leuke clubjes? Klik hier voor een handig overzicht.
Zeilschool De Bird
De Burd 19
8621 JX Heeg
Openingstijden
Ga hiervoor naar de website.Prijs
Ga hiervoor naar de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 x doen in Drachten met kinderen
Wat kun je allemaal doen met kinderen in Drachten? Wij geven je dé beste Kidsproof tips en pareltjes!
Kinderboerderij Doniastate is zó leuk!
Ken jij de Doniastate al? Een superfijne (zorg)boerderij waar kids werkelijk eindeloos kunnen spelen. We nemen je mee op de boerderij!