Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeilschool It Beaken

Zeilschool It Beaken in Heeg biedt verschillende zeilkampen in de lente, zomer en herfst.

Zeilschool It Beaken in Heeg is op It Eilân gevestigd op een prachtige plek in Friesland. Kom je Heeg met de boot binnenvaren dan kun je niet om Zeilschool It Beaken heen. Vanaf 7 jaar kun je hier leren zeilen in optimisten, laerlings, pico’s, valken en laser vago’s.

Elke dag is er een gestructureerd programma waarbij het zeilen centraal staat. Vanuit Heeg is het heel geschikt om mooie tochten naar Woudsend, IJlst, Gaastmeer of Oudega te maken.

Wanneer wil je leren zeilen? Je kunt namelijk kiezen voor een Mei-kamp, Zomerkamp, Aftersummerweekend of Herfstkamp. Meer weten? Kijk voor meer informatie via de roze button op de website.

Fryslân met kids is zo leuk! Check ook even ons overzicht voor de leukste dagjes uit tips.

Zeilschool It Beaken

Heeg

Openingstijden Kijk hiervoor op de website.
Prijs Kijk hiervoor op de website.
Mail direct

Mail direct naar Zeilschool It Beaken

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x tips voor op zonnig Schiermonnikoog met kinderen

Op Schiermonnikoog kun je heerlijk uitwaaien met de kids en genieten van de prachtige natuur, de zee en het strand. Je beleeft hier het ultieme eilandgevoel en dat zó dicht bij huis.

Vlieland: 9x uitjes met kinderen

Op Vlieland kun je heerlijk genieten van de rust. Zodra je op de boot zit is het vakantiegevoel compleet. Wij geven je de leukste tips om er met kids een geweldige tijd van de maken. Ontdek de grootste zandplaat van Europa, ga heerlijk uit eten met het gezin en trek er lekker op uit.

7x natuurspeeltuinen in Friesland

Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!

Echt leuke uitjes met tieners in Friesland

Van de een op andere dag heb je een echte tiener in huis. Pluktuinen, speeltuinen en boerderijen zijn opeens passé. Een rondje door het bos wandelen is over het algemeen ook niet een idee waar ze warm voor lopen. Zeker als je nog wat jongere kinderen in huis hebt, wordt een uitje bedenken wat voor iedereen leuk is opeens een opgave. Maar het 'bonden' als gezin is juist in deze leeftijdsfase zo belangrijk. Wij hebben voor jou heel veel tips op een rij gezet.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief