
Zeilschool Op de Helling
Voor een gezellige, spannende en leerzame zeilweek ga je naar Zeilschool Op de Helling in Heeg.
Nog nooit gezeild, maar wil je het graag leren? Vanaf 7 jaar kun je zeilen leren bij Zeilschool Op de Helling in Heeg.
De Optimist is de perfecte boot om in te beginnen! Je hebt de hele week een boot voor jezelf en zeilt in een groepje met kinderen die ongeveer even goed zijn.
De instructeur geeft les vanuit een motorboot of vanaf een vlot en is altijd in de buurt. Na een weekje zeilles kun je al helemaal zelf de boot besturen!
Kun je al wat beter zeilen, dan ga je verder met moeilijkere technieken. Je leert dan ook de eerste beginselen van het wedstrijdzeilen. Wil je meer weten? Kijk dan via de roze button op de website.
Fryslân met kids is zo leuk! Check ook even ons overzicht voor de leukste dagjes uit tips.
Zeilschool Op de Helling
Gouden Boaijum 2
8621 CV Heeg
Openingstijden
Ga hiervoor naar de website.Prijs
Ga hiervoor naar de website.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor de meivakantie 2025 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!
Review: tentoonstelling Wakker Worden!
Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Friesland
Er lekker op uit met je kleintje. Het is zo fijn, die tijd die je samen kunt beleven voordat ze naar de kleuterschool gaan! Waar kun je allemaal heen? Wij hebben al onze tips voor je verzameld.