Zomerkamp voor tieners!
Een te gek en sportief zomerkamp voor 10 tot 12 jarigen op Ameland! Ga jij mee?
Van 13 juli tot 17 juli 2020 is er weer een te gek zomerkamp voor tieners op Ameland.
Groepsaccommodatie Blierherne op Ameland is dé perfecte locatie voor dit zomerkamp en wordt (dit jaar vanwege corona) voor tieners van 10-12 jaar oud georganiseerd. Er kunnen dit jaar maximaal 24 kinderen mee.
Een week vol sport, spel en plezier. Maak nieuwe vrienden en vooral heel veel mooie herinneringen! Lees gauw verder op de website over dit toffe zomerkamp!
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Zomerkamp Blierherne
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Fryslân
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x natuurspeeltuinen in Friesland
Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!
16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland
Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Ik zette voor jou de állerleukste plekken op een rij!
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.