Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeilschool De Veenhoop

Beleef het avontuur dat zeilen heet bij Zeilschool De Veenhoop in De Veenhoop.

Zeilschool De Veenhoop organiseert zeilweken en zeilweekenden voor kinderen en jongeren. Vanaf zeven jaar kun je hier zeilles krijgen. De nadruk ligt op goed en veilig leren zeilen en alle zeilers krijgen les op bijpassend niveau.

Een zeilcursus bij De Veenhoop is een belevenis. Vanaf de eerste stap in de boot doe je zoveel mogelijk zelf, onder begeleiding van een instructeur.  Je kunt hier terecht voor een vakantiekamp in de zomer-en meivakantie maar ook tijdens de Hemelvaart en Pinksteren.

De ligging van de zeilschool biedt gevarieerde lesmogelijkheden. Bij vrijwel ieder weertype wordt er uitgevaren. Je zeilt bij Grou, Eernewoude, op de Wijde Ee en de Smalle Ee. De afwisseling van smal en breed water is erg leerzaam en vooral erg leuk! Nieuwsgierig geworden? Kijk dan verder op de website via de roze button.

Fryslân met kids is zo leuk! Check ook even ons overzicht voor de leukste restaurant tips.

Zeilschool De Veenhoop

Eijzengapaed 7

9215 VV De Veenhoop

Openingstijden Kijk hiervoor op de website.
Prijs Kijk hiervoor op de website.
Mail direct

Mail direct naar Zeilschool De Veenhoop

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Het verhaal achter Sint Maarten

Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor wat lekkers, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is nu het verhaal achter dit lichtjesfeest?

De leukste Sinterklaas uitjes in Friesland

2025 - Jippie! Sinterklaas is weer in het land! Dat betekent: veel pepernoten eten, schoentje zetten en verlanglijstjes maken. Natuurlijk is het voor de kids heel erg spannend. Wil je deze tijd een beetje éxtra magisch maken, dan hebben wij een paar toffe uitjes en ideëen voor je!

Sinterklaasintochten in Friesland

2025 - Sinterklaas intocht Friesland - Het is alweer BIJNA zover, dé intocht van het jaar: Sinterklaas en zijn Pieten. In Nederland komt hij aan op Texel op zaterdag 15 november.

13x de leukste boswandelingen met kids in Friesland

Laarzen aan en gaan! Met deze leuke boswandelingen in de regio heb je gegarandeerd een leuk dagje midden in de natuur. Hieronder vind je 6 leuke boswandelingen bij jou in de buurt! Niet alleen dat, we vonden óók maar liefst 7 kabouterwandelingen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief