Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeilschool De Veenhoop

Beleef het avontuur dat zeilen heet bij Zeilschool De Veenhoop in De Veenhoop.

Zeilschool De Veenhoop organiseert zeilweken en zeilweekenden voor kinderen en jongeren. Vanaf zeven jaar kun je hier zeilles krijgen. De nadruk ligt op goed en veilig leren zeilen en alle zeilers krijgen les op bijpassend niveau.

Een zeilcursus bij De Veenhoop is een belevenis. Vanaf de eerste stap in de boot doe je zoveel mogelijk zelf, onder begeleiding van een instructeur.  Je kunt hier terecht voor een vakantiekamp in de zomer-en meivakantie maar ook tijdens de Hemelvaart en Pinksteren.

De ligging van de zeilschool biedt gevarieerde lesmogelijkheden. Bij vrijwel ieder weertype wordt er uitgevaren. Je zeilt bij Grou, Eernewoude, op de Wijde Ee en de Smalle Ee. De afwisseling van smal en breed water is erg leerzaam en vooral erg leuk! Nieuwsgierig geworden? Kijk dan verder op de website via de roze button.

Fryslân met kids is zo leuk! Check ook even ons overzicht voor de leukste restaurant tips.

Zeilschool De Veenhoop

Eijzengapaed 7

9215 VV De Veenhoop

Openingstijden Kijk hiervoor op de website.
Prijs Kijk hiervoor op de website.
Mail direct

Mail direct naar Zeilschool De Veenhoop

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Korte wandelroutes voor peuters en kleuters

Je wilt supergraag even lekker naar buiten én je kleintje meenemen. Maar elke keer hetzelfde rondje is ook zo saai. Wat dacht je van deze superleuke korte wandelingen? We geven je ook nog een tip voor een fijn restaurantje voor een welverdiende latte of chocomelk.

De leukste uitjes als het regent in Friesland

Verpest de regen jullie geplande uitstapje? Niet getreurd! We hebben een plenty tips om jullie dag tot een succes te maken. Er is zoveel te beleven! 

10x Dieren knutselen met bladeren

In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.

5x Pompoenboerderijen in Friesland

Oh die heerlijke herfst! Vind jij het ook zo gezellig? De kou in de ochtend, een voorzichtig herfstzonnetje in de middag? De prachtige kleuren van de natuur? Met kids is het deze tijd van het jaar geweldig leuk om op zoek te gaan naar pompoenen. Maar waar zitten de leukste pompoenboerderijen in Friesland? Wij hebben alvast wat voorwerk voor jullie gedaan!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief