Dansworkshop als feestje!
Volg een KidzDance Workout bij Marjoleins Dance Studio!
Kidzdance workout
In deze workshop leer je een echte choreografie aan met je vriendengroep! We beginnen met een swingende warming-up en oefenen allerlei poses. En omdat het een feestje is, doen we natuurlijk ook superleuke dansspelletjes op populaire muziek. De stopdans blijft altijd een succes, maar het raden bij dansmemory is ook altijd een leuke uitdaging. Voor de stoelendansvariant gebruik wij bij het feestje glitterhoedjes en uiteraard maken we een leuke groepsfoto. En aan het eind heb je dus echt een hele dans ingestudeerd.
Kortom, een lekker actief, vrolijk en energiek verjaardagspartijtje.
Leeftijd: vanaf 6 jaar
Duur: 1,5 uur
Prijs: € 12,50 p.p. met een minimale afname van 8 kinderen
F&B: Limonade en iets lekkers voor in de pauze is inbegrepen.
Vanaf 8 jaar is het ook mogelijk om deze Kidzdance workout gedurende 2 uur te boeken. Dan kunnen de kids zich klaarmaken voor de hoge hakken race en een extra onderdeel van de workshop is dan een stoere dance battle! De kosten bedragen dan € 15,00 p.p. met een minimale afname van 8 kinderen.
De dansfeestjes vinden in de dansstudio plaats op woensdagmiddag (ivm reguliere lessen in de studio is de laatste starttijd van de dansworkshop 14.00 uur) of vrijdagmiddag (tijden in overleg). Ook zijn er mogelijkheden in de vakanties of op een studiedag. De organisatie en planning van de feestjes is in handen van Wendy Bosman. Wil je meer weten over de kinderfeestjes of alvast een datum inplannen mail dan naar wendybosman@gmail.com
Tip: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Marjoleins Dance Studio
Melis Stokelaan 6
1215 JK Hilversum
Openingstijden
Zie tekstPrijs
Zie tekstToon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Klimbos Kinderfeestje
Vier je kinderfeestje in het Klimbos! Spannende routes en leuke uitdagingen voor stoere kids!
Zwemfeestje in Blaricum
Een tof zwemfeest (onder begeleiding) waarbij je het hele zwembad voor jou alleen hebt!
Feestje op de ponyclub
Bij de Hilversumse Ponyclub kun je een heel leuk kinderfeestje vieren, ga gerust eens langs!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste gezinsuitjes met Pasen
Heerlijk, het is al weer bijna Pasen! Een paar vrije dagen op komst om samen met je kind(eren) leuke dingen te gaan doen.
12x knutselen voor Pasen
Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.
Top 10 lentetips om zelf te maken
Vind je het ook zo gezellig om samen te knutselen aan de keukentafel? Wij hebben een paar heerlijke lente-achtige knutseltips voor je!