PorterHouse Weesp
Een eigentijds, easy en casual restaurant met terras aan het water in Naarden en Huizen.
Op een van de mooiste plekjes in Weesp vind je de derde locatie van PorterHouse Waterfront Restaurants. Aan de Vecht, het ‘koeienstrandje’ en het deels herstelde torenfort Fort Uitermeer.
De omgeving nodigt uit voor een fietstocht of wandeling langs de ‘plofhuisjes’. Parkeer je auto of fiets gratis op het ruime parkeerterrein bij de ingang van het Fort-terrein. Aanmeren doe je voor de deur. Geen plek? Meer aan in het sloepenhaventje.
Menukaart
Op de menukaart staan geen ingewikkelde gerechten maar wel van kwaliteit. Denk hierbij aan een heerlijke burger, een dry-aged steak of kip van de rotisol. Voor de kinderen is een uitgebreid kindermenu met onder andere tomatensoep, kippenpootjes, hotdog, biefstuk, zalm en pasta.
Meer info of reserveren
Wil je meer weten, de menukaart bekijken of misschien een hapje bij PorterHouse eten? Klik dan op de roze button.
TIP: Wist je dat er ook een PorterHouse in Naarden is?
PorterHouse
Uitermeer 5
1381 HP Weesp
Openingstijden
Dagelijks vanaf 11:00 uurPrijs
Voor menukaart zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Buitenspeeltips voor kinderen van 0-13 jr
Check snel deze fijne tips om volop buiten te spelen en waarom buitenspelen zo belangrijk is voor kinderen!
De leukste Halloween uittips in ’t Gooi
Trick or treat! Wie met Halloween lekker wil griezelen kan in 't Gooi zijn hart ophalen. We verzamelden de allerleukste kidsproof Halloween activiteiten!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.