Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

PorterHouse Weesp

Een eigentijds, easy en casual restaurant met terras aan het water in Naarden en Huizen.

Op een van de mooiste plekjes in Weesp vind je de derde locatie van PorterHouse Waterfront Restaurants. Aan de Vecht, het ‘koeienstrandje’ en het deels herstelde torenfort Fort Uitermeer.

De omgeving nodigt uit voor een fietstocht of wandeling langs de ‘plofhuisjes’. Parkeer je auto of fiets gratis op het ruime parkeerterrein bij de ingang van het Fort-terrein. Aanmeren doe je voor de deur. Geen plek? Meer aan in het sloepenhaventje.

Menukaart
Op de menukaart staan geen ingewikkelde gerechten maar wel van kwaliteit. Denk hierbij aan een heerlijke burger, een dry-aged steak of kip van de rotisol. Voor de kinderen is een uitgebreid kindermenu met onder andere tomatensoep, kippenpootjes, hotdog, biefstuk, zalm en pasta.

Meer info of reserveren
Wil je meer weten, de menukaart bekijken of misschien een hapje bij PorterHouse eten? Klik dan op de roze button.

TIP: Wist je dat er ook een PorterHouse in Naarden is?

 

PorterHouse

Uitermeer 5

1381 HP Weesp

Openingstijden Dagelijks vanaf 11:00 uur
Prijs Voor menukaart zie website
Mail direct

Mail direct naar PorterHouse

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De Generaal Baarn

Bij Restaurant De Eendracht/Generaal kun je heerlijk eten combineren met een mooie boswandeling!

Wandelen, eten en spelen

Wandelen, eten en spelen bij Het Oude Koetshuis in De Bilt!

Vakantie vieren bij Bruis

Vier de voorjaarsvakantie bij Bruis!

Restaurant Hendrik

Hmmm... bij Restaurant Hendrik in het prachtige dorp Vreeland eet je heerlijke pannenkoeken!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Graffitifun; een te gek kinderfeestje! Lees hier waarom…

Bij ons thuis begint de invulling van een kinderfeestje al weken lang voorafgaand aan de verjaardag.

8x toffe binnenspeeltuinen en trampolineparken in ’t Gooi!

Is er regen voorspeld of buiten veel te koud? Geen probleem! Er zijn genoeg leuke binnen binnenspeeltuinen, trampolinepark en springkussenparken in 't Gooi waar kinderen heerlijk hun energie kwijt kunnen. Voor elke leeftijd is er een aanbod. Wij hebben de leukste voor je op een rij gezet!

15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.

10 x boswandeling & chocolademelk!

Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.