
De Eendracht Blaricum
Terug naar het overzichtGeniet van de natuur, de lammetjes, bouw hutten en plof daarna neer bij Restaurant De Eendracht!
De Eendracht Blaricum (voorheen bekend als restaurant de Tafelberg) is gevestigd op een unieke locatie aan de Tafelbergerheide en per 1 juni onderdeel van De Eendracht-familie geworden! Dat betekent niet alleen een nieuwe naam en een nieuw concept, maar ook een andere look en feel.
Natuurlijk blijven ze wèl doen waar ze goed in zijn. Heerlijke gerechten serveren, zoals onze houtoven-pizza’s, met een lach een verfrissend drankje brengen op het ruime terras en ook de bekende gezichten uit het team zijn gebleven!
De keuken is dagelijks geopend vanaf 9.00. Ze hebben een heerlijk menu en ook een heerlijk kindermenu! Lees hier de bevindingen van onze Kidsproofreporters >>>
Natuurgebied
De heide waar De Eendracht aan ligt is een fantastisch natuurgebied en biedt veel ruimte om te spelen voor de kinderen. De schaapskooi ligt op loopafstand en de Schotse Hooglanders en schapen lopen los rond op de hei, dus er is veel te beleven! Kom je ook lammetjes kijken of lekker hutten bouwen?
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie of om lekker te reserveren!
Tip: neem ook eens een kijkje tussen de leukste clubjes van ’t Gooi!
Restaurant de Eendracht
Oude Naarderweg 2
1261DS Blaricum
Openingstijden
Dagelijks geopend vanaf 9.00Prijs
Zie websiteDeel deze tip:
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x Doen met een samengesteld gezin
Bonusfamilie. Bonuskinderen. Patchworkgezin. Samengesteld gezin. Geef er een naam aan. Ik heb zelf zo'n prachtige samenstelling, MIJN TROTS! Jij ook? Dan weet je ook welke uitdagingen gepaard gaan met het runnen van een groot gezin. Het is súper belangrijk om samen te binden, maar tegelijkertijd ontzettend lastig om een uitje te bedenken waar iedereen blij van wordt.
10 x boswandeling & chocolademelk!
Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.
Zwemles en meer bij Van Hellemond in Hilversum
Zwem verder met Van Hellemond – van de eerste spetters tot vol vertrouwen in het water!