Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Vorstin

Podium de Vorstin in Hilversum heeft een volle agenda met vaak optredens van bekende artiesten.

De Vorstin is bij veel mensen in ’t Gooi bekend van radio- en televisieopnames van omroepen zoals RTL en de TROS.

Het bijzondere pand aan de Koninginneweg is ontworpen door de Architect Cie en is tot in detail afgewerkt. In de concertzaal, is plaats voor 850 personen. Deze zaal kan in een handomdraai worden veranderd in een luxe theaterzaal met uitschuifbare tribune voor nog eens 240 personen.

Op zaterdagmiddag is er het Muziekcafé, ook live te beluisteren op Radio 2. In dit muzikale programma ontvangt Muziekcafé iedere week vier (inter)nationale artiesten voor een optreden en een interview. Gasten die eerder in het programma verschenen:
Selah Sue, Bløf, Frans Bauer, Jan Akkerman, Jamie Cullum, Trijntje Oosterhuis, Ilse DeLange, Katie Melua Caro Emerald, Venice, Alain Clark.

Je bent van harte welkom om de live-uitzending op zaterdagmiddag bij te wonen in het Podiumcafé. Het podiumcafé is open vanaf 15. Toegang vanaf 10 jaar. Bezoek voor meer informatie de website, klik hiervoor op de roze button.

Elke 2e zondag van de maand is het Open Podium in het Vorstin café. Voor singer/songwriters of bands, stand-up comedians en cabaretiers kunnen hier hun act ten gehore te brengen. Loop gezellig eens binnen en geniet van de optredens! (10 )

Voor het overige aanbod in de agenda van De Vorstin, klik je hieronder op de button om naar de website te gaan.

Podium De Vorstin

Koninginneweg 44

1211 AS Hilversum

Openingstijden zie website
Prijs Muziekcafé en Open Podium: gratis, overig aanbod zie website
Mail direct

Mail direct naar Podium De Vorstin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Soesterberg Zomeroffensief

Een knallende afsluiting van je zomer bij het NMM. Tanks, vliegtuigen… Alles wordt uit de kast getrokken!

Pannenkoeken eten op het terras

Geniet deze zomervakantie bij Bruis in Blaricum; pannenkoeken eten, volop spelen en goed genieten!

Weekendtips

Weekendtips en weekenduitjes voor 't hele gezin. Ga er met je kinderen op uit!

De Grote TV-Spelzomer

In augustus beleef je in het Mediamuseum extra veel actie tijdens De Grote TV-Spelzomer.
Reserveer

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Toren beklimmen in Naarden: een uniek zomeruitje

Beklim de toren van Grote Kerk Naarden en beleef het verhaal van Johannes!

Hilversum Zomerspecial

Eropuit met de kids in de zomer(vakantie) in Hilversum

Zomervakantie bij Singer Laren

Zomer á la Singer, beleef een fantastische zomer met de kinderen in Laren!