Bootje huren bij Zwier
Het water op! Ga te water en geniet van de natuur met een bootje van Zwier.
In Vinkeveen kun je heerlijk varen. Er zijn allerlei vaarroutes die je de prachtige omgeving laten zien. Super leuk om te doen met een bootje van Zwier!
Bij Zwier kun je niet alleen een bootje huren, maar ook suppen, kanoën en zeilen. Ook aan de kids is gedacht. Hiervoor kun je met een ontdekking-kist op pad.
Over de ontdekking-kist
Kinderen leren spelenderwijs. Samen de natuur ontdekken en genieten van al het moois wat je tegenkomt is een super ervaring. Om dit gemakkelijk te maken voor iedereen, hebben ze bij Zwier de Darwin kinderspeurtocht ontwikkeld. Deze ontdekking-kist zit boordevol opdrachten, ideeën, een schepnetje en een vergrootglas.
Wil je meer weten over de bootverhuur bij Zwier? Lees dan verder via de roze button!
Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Zwier
Winkeldijk 20a
3645 AP Vinkeveen
Openingstijden
Op reservering.Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
11x Speeltuinen in ’t Gooi
Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Heb jij een favoriet?
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.