Naar het Mediamuseum
Plan een dag vol plezier en verwondering bij Beeld & Geluid in Hilversum!
Wij hebben een bijzonder, leerzaam, maar vooral leuk dagje uit voor jullie in het weekend (of na school); check het Mediamuseum in Hilversum!
Dit interactieve museum van Beeld & Geluid is dé plek om samen de wereld van media te ontdekken. Wij komen hier heel graag met onze kinderen en ontdekken steeds nieuwe dingen (ik ben zelfs te zien in één van de spellen, heb je mij al gevonden?).
Nieuw in het Mediamuseum
Deze vakantie is er een geheel nieuwe verdieping geopend, de zone Verwonderen. In dit Kidsproof museum leren jullie spelenderwijs hoe media ons leven beïnvloeden – en dat is vooral leuk voor jong en oud om samen te beleven.
Wat is er extra te doen?
Er is nog meer te ontdekken. Ga op speurtocht, geniet van een vrolijke expositie of stap letterlijk terug in de tijd. Zo vullen jullie dag zich vanzelf met plezier én verwondering. Maak een tijdreis in de zone Verwonderen en ontdek hoe apparaten als de televisie en walkman ons dagelijks leven veranderden. Er zijn vaak leuke extra’s, houd ook onze Uitagenda in de gaten om te zien welke extra’s er zijn.
Bert & Ernie komen langs in Beeld & Geluid!
Op maandag 23 en woensdag 25 februari zijn ze tussen 11.00 en 14.00 uur aanwezig voor een vrolijk fotomoment.
Samen ontdekken en spelen
Naast alle extra’s beleven jullie natuurlijk ook de vaste zones van het Mediamuseum. Met de persoonlijke Museum app wordt elk bezoek afgestemd op jullie interesses. Neem dus je telefoon met een volle batterij mee! Een leerzaam én gezellig dagje uit.
Meer info & tickets
Klik op de roze button en plan jullie bezoek aan het Mediamuseum in Hilversum!
Beeld en Geluid
Media Parkboulevard 1
1217 WE Hilversum
Openingstijden
Zie website. Klik door via de roze buttonPrijs
zie website, klik door via de roze buttonToon op kaart
Meer inspiratie
Hemelvaart bij Muiderslot
Een feestelijk Hemelvaartweekend vol buitenplezier en creatieve activiteiten!
Moederdagbrunch bij Bruis
Verras en verwen je moeder op Moederdag met een lekkere brunch bij Bruis in Blaricum!
Het langste Blotevoetenpad van Nederland!
Ontdek dit unieke parcours in de natuur. Een origineel (en gratis!) uitje!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke uittips voor de meivakantie
De meeste scholen in 't Gooi krijgen deze week al meivakantie! Wat gaan jullie doen? Wij hebben de leukste activiteiten, events en Kidsproof-plekjes weer voor je verzameld.
Hilversum Meivakantiespecial
Eropuit met de kids tijdens de meivakantie in Hilversum.
Hotspotsgids vol leuke uittips in ’t Gooi
In dit Mini magazine vind je de leukste tips in onze regio.