Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

PowerMom!

Voor alle moeders: Word de fitte PowerMom bij B-Based in Naarden!

B-BASED is opgezet door de super sportieve Bregje uit Naarden. Naast haar baan en het opvoeden van haar dochter geeft ze verschillende lessen om zo fit als mogelijk te worden!

Wil jij sporten tijdens of juist na je zwangerschap? Bij B-BASED ben je aan het goede adres voor te gekke Bootcamplessen, Kickboks trainingen en Personal Training.

De eerste stap is vaak het moeilijkst. Ben je aangekomen na een zwangerschap? Werk je in ploegen diensten? Zit je niet goed in je vel? Wil je fit worden?

Bij B-BASED ga je ermee aan de slag!

Meer informatie
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton.

Tip: kijk voor leuke uitjes voor je kids tijdens dat jij aan het sporten bent in onze Uitagenda!

B-Based

Energiestraat 36

1411 AT Naarden

Openingstijden Zie website!
Prijs Zie website!
Mail direct

Mail direct naar B-Based

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

11x leuke schermvrije activiteiten voor kinderen

De pedagogische medewerkers van Bink kinderopvang hebben speciaal voor Kidsproof deze tips op een rij gezet. Bye bye schermtijd: 11 leuke schermvrije activiteiten met je kind. Lees ze allemaal in deze toffe blog!

Uittips zomervakantie in ’t Gooi

Zomervakantie 2025 | Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief