Chef aan de Werf Hilversum
Hip restaurant in Hilversum van chef-kok Charly de Wijs.
Het restaurant Chef aan de Werf vind je in een oud industriële loods, midden op het terrein van de voormalig gemeentewerf aan de Mussenstraat in Hilversum. Lekker hip en op een prima plek om met kinderen vanaf ongeveer 8 jaar naar toe te gaan. Een groot deel van het pand is intact, het restaurant ademt het industriële karakter uit.
Impressie
Kijk voor foto’s van het restaurant op hun site. Alle gerechten zijn 11 euro en krijg je in het formaat van een tussengerecht (dus niet snel te veel voor de kinderen). Kijk voor een actuele menukaart op de website van het restaurant, klik eenvoudig door via de roze button! Reserveren kan online, telefonisch of per mail.
Events
Regelmatig zijn hier leuke evenementen met verschillende thema’s waarbij vaak ook leuke foodtrucks en foodkraampjes zijn. Ook zijn er dan leuke activiteiten voor de kindjes georganiseerd.
Tip: kijk voor meer events regelmatig in onze actuele uitagenda!
Chef aan de Werf
Mussenstraat 11
1223 RB Hilversum
Openingstijden
Dinsdag - zaterdag van 17:00 - 23:00 uur.Prijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Restaurant Hendrik
Hmmm... bij Restaurant Hendrik in het prachtige dorp Vreeland eet je heerlijke pannenkoeken!
De Generaal Baarn
Bij Restaurant De Eendracht/Generaal kun je heerlijk eten combineren met een mooie boswandeling!
Wandelen, eten en spelen
Wandelen, eten en spelen bij Het Oude Koetshuis in De Bilt!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 x boswandeling & chocolademelk!
Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.
8x toffe binnenspeeltuinen en trampolineparken in ’t Gooi!
Is er regen voorspeld of buiten veel te koud? Geen probleem! Er zijn genoeg leuke binnen binnenspeeltuinen, trampolinepark en springkussenparken in 't Gooi waar kinderen heerlijk hun energie kwijt kunnen. Voor elke leeftijd is er een aanbod. Wij hebben de leukste voor je op een rij gezet!
Graffitifun; een te gek kinderfeestje! Lees hier waarom…
Bij ons thuis begint de invulling van een kinderfeestje al weken lang voorafgaand aan de verjaardag.