Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoek Vuursche Boer

Sluit je fietstocht of je wandeling in het prachtige Lage Vuursche af met een pannenkoek!

Hier vind je niet alleen heerlijke pannenkoeken in alle soorten en maten, maar het restaurant is ook nog eens bijzonder kindvriendelijk. Ze kunnen bijvoorbeeld lekker kleuren als de kok de pannenkoeken aan het bakken is.

Wil je liever iets anders eten dan een pannenkoek, dan biedt de kaart ook lekkere alternatieven zoals broodjes, soep, pizza, maaltijdsalades ed. Kindergerechten als frietjes met kipnuggets en appelmoes is al verkrijgbaar vanaf €6,25.

Zijn jullie nog niet toe aan een volledige maaltijd dan kun je hier ook terecht voor koffie, thee en limonade met een gebakje.

Heerlijk te combineren met een prachtige wandeling in de bossen of een middagje midgetgolf om de hoek van dit Pannenkoekenhuis!

De Vuursche Boer

Dorpsstraat 34

3749 AD Lage Vuursche

Openingstijden Dinsdag t/m zondag 10,30 - 19.30 uur
Prijs Kinderpannenkoek €5,85, poffertjes €5,25
Mail direct

Mail direct naar De Vuursche Boer

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

De leukste gezinsuitjes met Pasen

Heerlijk, het is al weer bijna Pasen! Een paar vrije dagen op komst om samen met je kind(eren) leuke dingen te gaan doen.

Top 10 lentetips om zelf te maken

Vind je het ook zo gezellig om samen te knutselen aan de keukentafel? Wij hebben een paar heerlijke lente-achtige knutseltips voor je!

12x knutselen voor Pasen

Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.