Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eten in een echt fort!

Fort aan de Klop is super leuk om samen met je kinderen te ontdekken én om er iets te eten of te drinken!

Het bomvrije wachthuis (anno 1851) van Fort aan de Klop was vroeger een plek waar manschappen zich verschansten in tijden van oorlog. Tegenwoordig is het een heerlijke plek om helemaal tot rust te komen en lekker iets te eten en drinken. Op het fort hangt een relaxt, festivalachtig sfeertje. 

In de winter zit je warm verscholen in de gezellige nissen van de brasserie. Lekker kletsen of samen spelletjes spelen. Bij mooi weer kun je heerlijk zitten op het prachtige terras terwijl de kinderen zich uitleven op het grote grasveld. Echt een bijzonder plekje in Utrecht!

Brasserie
Als lunch is er voor kinderen een biologische boterham met zoetigheid, een hotdoggie of American pancakes. En terwijl je als ouders geniet van een Fort- of Vegaplank van de avondkaart, smullen de kids van hun eigen Kinderfeestje op een plank (verkrijgbaar in verschilende formaten). Speciale tip voor de zomermaanden: de Zondagavond Barbecue. Handig: kinderen tot vier jaar eten dan gratis mee van een boevenbordje.

Parkeren
Vlak achter het Fortterrein zijn parkeerplaatsen speciaal voor bezoekers van Fort aan de Klop. Vanaf hier is het een klein (maar mooi!) stukje wandelen naar het Fort. Of kom lekker op de fiets!

Wil je meer info weten over de mogelijkheden om iets te eten en drinken bij Fort aan de Klop? Klik dan door naar de site via de roze button!

Check ook onze blog met de 5 favoriete kindvriendelijke restaurants in Utrecht.

Fort aan de Klop

Polderweg 4

3455 RT Utrecht

Openingstijden Klik voor de actuele openingstijden door naar de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Fort aan de Klop

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Café Restaurant Soesterdal

Nieuwe hotspot: café-restaurant Soesterdal met een groot terras en speelplek voor de kids!

Pannenkoeken eten bij Bruis

Pannenkoekenrestaurant Bruis is the place to be! Leuk spelen, lekker eten, goed genieten!

De Eendracht Blaricum

Geniet van de natuur, de lammetjes, bouw hutten en plof daarna neer bij Restaurant De Eendracht!

Het Pannenkoekenhuys

Het Pannenkoekenhuys – smullen voor het hele gezin.

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x tips in ’t Gooi voor in de herfstvakantie

Heb jij al bedacht wat je allemaal gaat doen? Naar een museum, zwembad, workshop, film of lekker naar buiten? Wij inspireren je graag met de leukste tips! Geniet van de herfstvakantie, Maud

Hilversum Herfstspecial

Eropuit met de kids tijdens de herfstvakantie.

Waarom zwemles volgen bij R&A?

Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sinds dien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)