Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

PowerMom!

Voor alle moeders: Word de fitte PowerMom bij B-Based in Naarden!

B-BASED is opgezet door de super sportieve Bregje uit Naarden. Naast haar baan en het opvoeden van haar dochter geeft ze verschillende lessen om zo fit als mogelijk te worden!

Wil jij sporten tijdens of juist na je zwangerschap? Bij B-BASED ben je aan het goede adres voor te gekke Bootcamplessen, Kickboks trainingen en Personal Training.

De eerste stap is vaak het moeilijkst. Ben je aangekomen na een zwangerschap? Werk je in ploegen diensten? Zit je niet goed in je vel? Wil je fit worden?

Bij B-BASED ga je ermee aan de slag!

Meer informatie
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton.

Tip: kijk voor leuke uitjes voor je kids tijdens dat jij aan het sporten bent in onze Uitagenda!

B-Based

Energiestraat 36

1411 AT Naarden

Openingstijden Zie website!
Prijs Zie website!
Mail direct

Mail direct naar B-Based

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor 't Gooi

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x knutselen voor Pasen

Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Kidsproof Kletspraat Lente editie

Welke bloemen zie je in de lente? En vanaf welke temperatuur kan je buiten eten? Deze en meer leuke vragen over de lente vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie.

Top 10 lentetips om zelf te maken

Vind je het ook zo gezellig om samen te knutselen aan de keukentafel? Wij hebben een paar heerlijke lente-achtige knutseltips voor je!