
Bosbad De Vuursche in Baarn
Midden in de bossen van Baarn ligt het Bosbad De Vuursche, met prachtige baden voor alle leeftijden!
Het bad bestaat uit vier met zonnecollectoren verwarmde openluchtzwembaden: een peuter-, kleuter-, recreatie- en wedstrijdbad. De kinderbaden zijn door een hek gescheiden van de diepe baden. Het peuterbadje is 20 tot 40 cm diep en er is een aparte hoek van 10 cm diep voor de allerkleinsten. Het kleuterbad varieert in diepte van 20 cm tot 50 cm en heeft een leuk speelelement. Naast de kinderbaden is een speeltuintje met klim- en speeltoestellen. Het hele kindergedeelte is rookvrij.
Tussen de grotere, diepere baden is een pier gebouwd. Dit vergroot de veiligheid aanzienlijk. De pier biedt de mogelijkheid dicht bij je zwemmende kinderen te blijven.
Het complex beschikt verder over een grote ligweide, gazons rondom de baden voor nog meer ligruimte, een terras met eenvoudige kiosk waar ijsjes, drankjes en snacks worden verkocht, twee beachvolleybalvelden en een tafelvoetbaltafel. Van alle voorzieningen kan gratis gebruik worden gemaakt. Extra leuk; als je een kaartje koopt voor het zwembad, mag je gratis een rondje midgetgolfen op de baan naast het zwembad.
Een heerlijk zomers uitje!
Let op:
In het Bosbad is het mogelijk om bij de kassa met PIN te betalen! Bij de kiosk echter nog niet. Je kunt bij de kassa eventueel wat contant geld pinnen om in de kiosk te gebruiken.
Meer info
Kijk voor meer informatie en de actuele openingstijden op de website, klik direct door via de roze button op deze pagina.
Nog meer ideeën voor uitjes tijdens de zomervakantie? Bekijk onze blog met zomertips!
TIP: kijk hier voor leuke zwemplekjes in ’t Gooi
Baarns bosbad De Vuursche
Bosbadlaan 4
3744 KD Baarn
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Herfstvakantie-activiteiten in ARTIS
Spot de kleine panda, doe mee aan creatieve workshops en bewonder de herfst!
Griezel Valkeveen
Kom griezelen in Speelpark Oud Valkeveen tijdens de herfstvakantie - Happy Halloween!
Herfst op kasteel Muiderslot
Gratis rondleidingen, open kasteelatelier en creatieve workshop bij Muiderslot!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hilversum Herfstspecial
Eropuit met de kids tijdens de herfstvakantie.
De leukste Halloween uittips in ’t Gooi
Trick or treat! Wie met Halloween lekker wil griezelen kan in 't Gooi zijn hart ophalen. We verzamelden de allerleukste kidsproof Halloween activiteiten!
24x tips in ’t Gooi voor in de herfstvakantie
Heb jij al bedacht wat je allemaal gaat doen? Naar een museum, zwembad, workshop, film of lekker naar buiten? Wij inspireren je graag met de leukste tips! Geniet van de herfstvakantie, Maud