Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vioolles en Celloles

Maak kennis met strijkinstrumenten bij De Nieuwe Muziekschool in Bussum!

Strijkinstrumenten vormen de basis van het symfonieorkest. Hun klank is ook prachtig in kamermuziek en solo. Benieuwd naar hoe het is om zelf viool of cello te leren spelen? Kom dan eens kijken bij De Nieuwe Muziekschool in Bussum!

De lessen zijn voor jong en oud, beginners en gevorderden. De docenten werken met eigen en bestaande lesmethodes. Er zijn allerlei lesvormen, groepsles (voor heel jonge kinderen bijvoorbeeld), privé- of duoles. Plezier staat voorop, en regelmatig oefenen draagt hier zeker aan bij.

Proefles volgen
Boek een proefles of geef er een cadeau!

Meer informatie
Voor meer informatie over de muzieklessen bij De Nieuwe Muziekschool, klik je op de roze button. 

TIP: Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!

De Nieuwe Muziekschool Bussum

Beerensteinerlaan 69

1406 NR Bussum

Mail direct

Mail direct naar De Nieuwe Muziekschool Bussum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor 't Gooi

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hilversum Kerstspecial

Eropuit met de kids tijdens de kerstvakantie

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

6x tips voor een gezellig kerstdiner met kinderen

De kerst tafel dekken en mooi versieren; dit vinden wij zó leuk om samen te doen! Zeker in deze rare corona periode, dan doen we ons best om het thuis extra gezellig te maken. Van te voren gaan we natuurlijk aan de slag om leuke kindvriendelijke dingen te maken voor op de kerst tafel. Loïs (13 jaar) heeft een aantal gave dingen uitgezocht die heel mooi passen op de kersttafel en in de kerstboom. Ze heeft ze allemaal zelf gemaakt, bekijk ze hieronder. Veel knutselplezier!

20 x Hapjes voor het kerstdiner op school

Voor de gemaksmoeders onder ons, 20 ‘Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?’-recepten. Zo maak je er een superfeestelijke én gemakkelijke traktatie van!