
Een uurtje de boer helpen
Wordt een echte boerenknecht en help Boer Arnold met de dieren voeren en verzorgen op Hoeve Ravenstein!
Altijd al een keer willen kijken hoe een boer te werk gaat? Bij Hoeve Ravenstein kan dat! Tijdens het ‘Een uurtje de boer helpen’ kunnen de kids uurtje meehelpen op de Boerderij.
Een uurtje de boer helpen
Boer Arnold de hulp goed gebruiken. De kinderen mogen boer Arnold echt meehelpen met het verzorgen van de koeien en kalfjes. ‘s Zomers in het weiland en ‘s Winters in de stal. Uiteraard zijn er nog genoeg andere boerderij klusjes te doen, zoals het voeren van de ezel en geiten, het erf vegen, een rondje door het weiland lopen en door de moes- en pluktuin. Natuurlijk mag je als afsluiter ook even plaatsnemen op de trekker!
Wanneer?
zaterdag 15 februari 8.30 – 9.30 uur
zaterdag 12 juli 8.30 – 9.30 uur
zaterdag 19 juli 8.30 – 9.30 uur
zaterdag 16 augustus 8.30 – 9.30 uur
zaterdag 23 augustus 8.30 – 9.30 uur
zaterdag 11 oktober 8.30 – 9.30 uur
zaterdag 18 oktober 8.30 – 9.30 uur
zaterdag 25 oktober 8.30 uur
Kosten
De kosten bedragen €6,50 per kind inclusief limonade.
Let op! Meehelpen met de koeien voeren in het weiland geeft nog wel eens ‘vieze kleren’ en van het strooien van gedroogd gras bij de geiten kun je ‘stro-kriebels’ krijgen.
Plekje reserveren? Druk op de roze websitebutton. Zit deze activiteit al vol? Dan kun je ook altijd de speurtocht doen >>>
TIP: bekijk ook onze Uitagenda voor actuele uittips in ’t Gooi.
Data:
- zaterdag 19 juli 2025
- zaterdag 23 augustus 2025
- zaterdag 11 oktober 2025
- zaterdag 18 oktober 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Hoeve Ravenstein
Ravensteinselaan 3
3744 ML Baarn
Openingstijden
zie tekstPrijs
€6,50 per kind incl. limonade en wat lekkers.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Uittips zomervakantie in ’t Gooi
Zomervakantie 2025 | Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet.