
Logeren op een eiland
Deze woonark op de Loosdrechtse plassen is alleen per boot bereikbaar.
Dit vakantiehuis aan de Loosdrechtse Plassen is van alle gemakken voorzien en biedt de mogelijkheid tot het beleven van een unieke ervaring met een gezelschap van maximaal 8 personen.
Volop ruimte
Je zit middenin de bruisende omgeving van ‘t Gooi en geniet toch van alle rust en ruimte. Vanuit de woonboot heb je een prachtig uitzicht over de trekgaten. Bij helder weer kun je de vliegtuigen vanaf Schiphol zien opstijgen. De woonboot heeft een totale oppervlakte van circa 100 m2 verdeelt over 2 verdiepingen en beschikt over de volgende voorzieningen, waaronder 4 slaapkamers en 2 badkamers met wc, waarvan 1 met ligbad;
Vele extra’s
Daarnaast zijn er rondom dit vakantiehuis aan de Loosdrechtse Plassen en op het eiland de volgende voorzieningen aanwezig, zoals een eigen aanlegsteiger, een picknicktafel (8 personen), een bbq en zelfs 2 kano’s en een waterfiets!
Sloep ligt klaar
Gedurende je verblijfsduur heb je de beschikking over een sloep. De sloep is geschikt voor maximaal 8 personen en ligt in ‘Jachthaven Olaf van Heusden’ te Scheendijk, een buurtschap van Breukelen.
Uittips in de buurt
Kijk hier voor leuke uittips in de omgeving
Vakantiehuis Loosdrecht
Scheendijk 25
3621 VC Breukelen