Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Cursus klimmen in Bussum

De beginnerscursus voor kids vanaf 8 jaar is 10 lessen over veiligheid en de basis klimtechniek.

Heb je een keertje geklommen tijdens een partijtje of met je ouders? Vond je het toen ook zo onwijs cool en leuk en wil je het vaker doen? Ga dan op klimmen!

De leeftijd voor de beginnerscursus is van 8 tot 13 jaar. Soms kan je ook al beginnen met klimmen als je nog geen 8 bent, maar dan moeten je ouders eerst wel overleggen met de instructeur van de klimhal.

In de beginnerscursus begin je met 10 zekerlessen om veilig te leren zekeren en je leert vanzelf meer over de basis klimtechnieken. Voor de cursusprijs krijg je entree, klimmateriaal (te leen; gordel, zekerapparaat, klimschoenen) en een jaar gratis lidmaatschap van Rock Steady.

Na 10 lessen krijgen de kinderen een zekerdiploma en mogen ze zelf gaan klimmen. Ze kunnen daarna ook lid worden van de klimvereniging Top-it. Op woensdagmiddag en zaterdagochtend krijgen ze dan samen met andere klimmaatjes les om beter te leren klimmen.

Meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: wist je dat Kidsproof ’t Gooi ook de allerleukste eropuit-tips voor het hele gezin op een rijtje heeft gezet?

Rock Steady

Zanderijweg 12-14

1403 XV Bussum

Openingstijden Lessen op woensdag van 13.30 tot 15.00 uur en op zaterdag van 11.00 tot 12.30 uur.

De eerste les start elke eerste woensdag en zaterdag van de maand.
Prijs De prijs voor 10 lessen bedraagt € 110,00.
Mail direct

Mail direct naar Rock Steady

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Babyzwemmen bij R&A

Kom gezellig samen met je baby (vanaf 6 weken) onder begeleiding zwemmen in Blaricum!

Zwemles ABC – va 3 jr

Zwem verder met Van Hellemond: Leren zwemmen met plezier en vertrouwen

Overlevingszwemmen bij R&A

Als voorbereiding op het Zwem ABC geeft R&A overlevingszwemmen (2,5 - 4 jaar)

Guppenclub ponyclub

De Hilversumse Ponyclub biedt speciaal voor de allerkleinste de Guppenclub!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke uittips voor de meivakantie

De meeste scholen in 't Gooi krijgen deze week al meivakantie! Wat gaan jullie doen? Wij hebben de leukste activiteiten, events en Kidsproof-plekjes weer voor je verzameld. Klik door voor meer info of check het complete overzicht op onze website.

12 x knutseltips voor Pasen

We hebben weer wat makkelijke knutselvoorbeelden voor Pasen gemaakt. Natuurlijk maken we het je niet te ingewikkeld!

Kidsprooftips om snel rijk te worden op Koningsdag

27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier lekker wat geld verdienen op Koningsdag? Je leest het hier!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief