
Schermvereniging Vivas
Op zoek naar een tof clubje voor je kind? Kom eens kijken bij Schermvereniging Vivas!
Schermen is een vechtsport waarbij je sierlijk, snel en tactisch beweegt. Je kunt deze sport individueel beoefenen, maar er zijn ook wedstrijden waar je in een team schermt.
Als schermen je een leuke sport lijkt, dan kom je natuurlijk een paar proeflessen doen! Schermvereniging Vivas heeft daarvoor een speciaal aanbod: vier weken schermen voor de prijs van € 45,00. Hieraan zijn geen verplichtingen verbonden. Voor de lessen heb je niet meer nodig dan een makkelijke broek en zaalschoenen. Het voor schermen benodigde materiaal is op die avonden te leen bij de vereniging.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Uittips zomervakantie in ’t Gooi
Zomervakantie 2025 | Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!