
Scouting Flevo Zee
Alles op en rond het water bij Scouting Flevo Zee!
De Bootsmaatjes bestaan uit ongeveer 25 kinderen die tussen de 7 en 11 jaar oud zijn. Ze hebben op zaterdagochtend opkomst van 10.00 tot 12.30 uur.
Bij mooi weer gaan zij meestal met kano’s het water op of pakken af en toe een zeilboot mee. Met minder weer doen zij activiteiten in en om het clubhuis. Hierbij kan je denken aan brood bakken, knutselen, vlaggenroof, een spel in het oude dorp en nog veel meer.
Natuurlijk gaan ze ook op kamp. Met Hemelvaart gaan De Bootsmaatjes altijd 5 dagen lekker weg naar een ander clubhuis waar ze dan allemaal leuke en spannende dingen meemaken.
De kinderen zijn ingedeeld in “bakken”, groepjes waarin zij bepaalde activiteiten samen uitvoeren. Hierdoor leren de Bootsmaatjes om samen te werken met anderen en verantwoordelijkheid te dragen voor hun groepje/bak.
Een tof clubje op de zaterdagochtend! Meer weten? Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
12 x knutseltips voor Pasen
We hebben weer wat makkelijke knutselvoorbeelden voor Pasen gemaakt. Natuurlijk maken we het je niet te ingewikkeld!
Leuke uittips voor de meivakantie
De meeste scholen in 't Gooi krijgen deze week al meivakantie! Wat gaan jullie doen? Wij hebben de leukste activiteiten, events en Kidsproof-plekjes weer voor je verzameld. Klik door voor meer info of check het complete overzicht op onze website.