
Babyzwemmen ’t Kikkerfort
Een leuke en ontspannende activiteit voor jou en je baby bij zwembad 't Kikkerfort.
Je gaat samen met je kindje het water in en je beweegt op vrolijke liedjes. Je baby leert zich al vroeg op zijn gemak voelen in het water!
Meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan.
Tip: wist je dat Kidsproof ’t Gooi ook de lekkerste, kindvriendelijke restaurants op een rijtje heeft gezet?
Subtropisch zwembad t Kikkerfort
Schepersweg 14A
3621 JK Breukelen
Openingstijden
Woensdag 10.00 – 10.30 uurVrijdag 10.00 – 10.30 uur
Prijs
Klik op de roze websitebutton voor meer info.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 x knutseltips voor Pasen
We hebben weer wat makkelijke knutselvoorbeelden voor Pasen gemaakt. Natuurlijk maken we het je niet te ingewikkeld!
Leuke uittips voor de meivakantie
De meeste scholen in 't Gooi krijgen deze week al meivakantie! Wat gaan jullie doen? Wij hebben de leukste activiteiten, events en Kidsproof-plekjes weer voor je verzameld. Klik door voor meer info of check het complete overzicht op onze website.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland