Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kindertheater

Kom kijken naar een leuke kindershow tijdens het kindertheater bij Theatercafé Muze!

Neem je kinderen mee naar het kindertheater bij Theatercafé Muze in Hilversum. De verhalen en voorstellingen wisselen elke paar maanden! Wordt op zaterdag 20 april betoverd door het verhaal van ‘Rotkopje’.

De poppenshow biedt een unieke en frisse kijk op de klassieke sprookjes. Laat je meenemen op een betoverende reis terwijl kleurrijke poppen op onverwachte manieren de bekende verhalen tot leven brengen.

Dit kindertheater is niet alleen een feest voor de verbeelding van de kleintjes, maar zorgt ook voor een lach op het gezicht van ouders. Ontdek samen de magie van onze voorstelling, waar traditionele sprookjes een creatieve twist krijgen en elke voorstelling een onvergetelijke ervaring wordt voor jong en oud.

Leeftijdsadvies: 3-8 jaar.

Wil je een plekje reserveren? Neem dan een kijkje op de website via de roze button!

Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Theatercafé Muze

Groest 33

1211 CZ Hilversum

Openingstijden 10:30 en 11:30
Prijs €6,-
Mail direct

Mail direct naar Theatercafé Muze

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Lichtjestocht

Loop mee met de lichtjestocht in Hilversum!

Notenkrakerfestival Baarn

Zaterdag 13 december is in Baarn het Notenkrakerfestival, een leuk uitje voor het hele gezin.

Winterkasteel bij Muiderslot!

Van 10 december 2025 t/m 11 januari 2026 staat het Muiderslot volledig in het teken van de winter.

Beleef de kerst op Fort bij Nigtevecht

Natuurmonumenten tovert het Fort om tot een kerstfort met lichtjes, vuurkorven en winterse gezelligheid.

Uitgelicht

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Tip: Light Safari in Beekse Bergen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x tips voor een gezellig kerstdiner met kinderen

De kerst tafel dekken en mooi versieren; dit vinden wij zó leuk om samen te doen! Zeker in deze rare corona periode, dan doen we ons best om het thuis extra gezellig te maken. Van te voren gaan we natuurlijk aan de slag om leuke kindvriendelijke dingen te maken voor op de kerst tafel. Loïs (13 jaar) heeft een aantal gave dingen uitgezocht die heel mooi passen op de kersttafel en in de kerstboom. Ze heeft ze allemaal zelf gemaakt, bekijk ze hieronder. Veel knutselplezier!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

20 x Hapjes voor het kerstdiner op school

Voor de gemaksmoeders onder ons, 20 ‘Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?’-recepten. Zo maak je er een superfeestelijke én gemakkelijke traktatie van!

Hilversum Kerstspecial

Eropuit met de kids tijdens de kerstvakantie