Blogs & inspiratie
Herfstbingo!
Gepubliceerd op 13 september 2025
De herfst is voor ons hét seizoen om lekker naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen wandelen we graag in Appelbergen, het Stadspark of in één van de andere prachtige bossen rondom Groningen. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Uitprinten en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
In de herfst ligt het bos vol met de mooiste herfstschatten: kastanjes, oranje bladeren, paddenstoelen… Vind jij ze allemaal? Op zoek naar mooie natuurgebieden in en om Groningen, Haren en Glimmen?
Check onze Eropuit-themapagina voor tips!

Opslaan, uitprinten en zoeken maar. Veel plezier!
Lieve groetjes,
Maud
Tip bekijk onze Uitagenda voor de leukste kinderactiviteiten in de herfstvakantie in Groningen Deze link opent in een nieuwe tab
Lees ook:
Alle blogs
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
Vaderdag, knutsel een mooi cadeau voor papa!
TIP: Vaderdag, het mooiste cadeau blijft toch altijd het zelf gemaakte knutselwerk van je kind! Liefst in alle vroegte op de bedrand. Wij hebben een paar leuke eenvoudige ideetjes ter inspiratie voor je.
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.Meer inspiratie
Kinderconcertje SOS 4 tot 10 jaar
Komen jullie ook samen zingen voor een nog mooiere wereld?
Waddenfestival
Een gratis toegankelijk festival in Pieterburen voor ouders en kinderen, opa's en oma's!
Waterpret op Camping Wedderbergen
Kom spetteren bij Camping Wedderbergen in Wedde!