Zwemles in Aqualaren
Laat je kind zijn of haar ABC diploma halen met de zwemlessen van zwembad Aqualaren in Zuidlaren!
Haal je ABC
Hier leert je kind op een veilige en speelse manier zwemmen. Vaak is het zwemdiploma een van de eerste diploma’s die een kind haalt en gaat een leven lang mee! Vanaf 4 jaar kunnen kinderen deelnemen aan de zwemlessen. De lessen zijn 1 x per week en duren 50 minuten (in overleg met de receptie is 2 x per week ook mogelijk). Er wordt les gegeven van maandag t/m zaterdag en alle kinderen worden opgeleid volgens de normen van de NRZ en behalen het Nationale Zwemdiploma.
Oefenuurtje
Iedere zaterdagmiddag van 16.00 – 17.00 uur is het mogelijk voor ouders samen met hun kind te oefenen. Alle lesmaterialen liggen dan klaar en er is een lesgever aanwezig om te helpen en advies te geven als dat nogdig.
Privéles / Extra les
Er kunnen ook redenen zijn om voor enkele of meerdere privé zwemlessen te kiezen. De persoonlijke begeleiding geeft het maximaal haalbare in een zo kort mogelijke tijd. Zo kunnen bepaalde vaardigheden of knelpunten in het leren zwemmen doorgenomen worden. De lessen zijn volledig op maat op de leerling afgestemd. De extra lessen zijn alleen op advies van de lesgever om op een apart moment een onderdeel extra te komen oefenen.
Op zoek naar meer informatie? Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: Er is nog veel meer te doen in Aqualaren, klik hier voor een heel overzicht!
Aqualaren
Wilhelminalaan 1
9471 KN Zuidlaren
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
MuzeeAquarium Delfzijl
Zeefanaten opgelet! Kom de maritieme exposities bezoeken in het MuzeeAquarium Delfzijl!
Cultuur Expeditieweek De Klinker
Toffe gratis workshops waarin je op een laagdrempelige, leuke manier, nieuwe skills kunt leren.
Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes
Dit is een leuke podcast om te luisteren als jullie onderweg zijn! Kijk hier...Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij winters weer denken we aan regen, harde wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
De leukste kerstvakantie uitjes in Groningen
Tijd om leuke dingen met het gezin te gaan doen. Wij verzamelen hieronder alle uittips voor in de kerstvakantie. Geniet van jullie vrije dagen, de uitstapjes én van elkaar!