Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voetbalkamp Groningen

De hele week aan de slag met de bal tijdens het vakantiekamp van voetbalkamp Groningen

Al 31 jaar verzorgd Voetbalkamp Groningen in de zomerweken een vakantiekamp in stadion Esserbergen in Haren.

Als jeugdspeler ben je hier in goede handen, je speelt hier met veel plezier en onder deskundige begeleiding. Elke dag van maandag t/m vrijdag kom je hier trainen vanaf 09:30 uur tot 15:15 tussendoor is er lunch, ranja en ijs pauze. Je leert natuurlijk veel techniek-en voetbaltactische dingen. Er worden ook veel partijtjes gespeeld en vaardigheidstrainingen afgenomen. Einde van de middag ga je weer naar huis, en slaapt lekker in je eigen bed.

Ook heel cool, als deelnemer krijg je een volledig teneu, dit zit bij de prijs in. Je bent hier al vanaf 6 jaar welkom tot en met 15 jaar. Jullie groepen worden ingedeeld op leeftijd.

Bekijk alle vakantiekampen hier.

Voetbalkamp 050

Rijksstraatweg 16

9752AD Haren

Openingstijden bekijk de website
Prijs Bekijk de website
Mail direct

Mail direct naar Voetbalkamp 050

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomerweken bij Blauwestad

Kies jij voor leren zeilen of windsurfen tijdens de zomerweken bij Zeilschool Blauwestad?

JuniorCamp

ProEnglish organiseert JuniorCamp voor alle kinderen van groep 7 & 8.

SummerCamp

SummerCamp van Engels voor Bengels biedt een superleuk en leerzaam zomerkamp, waar plezier voorop staat!

LEGO® kamp Groningen

LEGO® kamp Groningen is een te gekke plek waar kids 3 dagen lang bouwen met LEGO®.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen

Leuke tips voor in de meivakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in de meivakantie? We hebben de leukste tips in Groningen weer voor je op een rijtje gezet.

Waar kun je lammetjes zien in Groningen?

In de lente is het fijn om lammetjes te kunnen spotten, waar kan dat allemaal?

12x de leukste kinderboerderijen met speeltuin in Groningen

Lammetjes kijken in de lente, eendjes voeren in de winter, wandelen en knuffelen in de zomer, een bezoekje aan de kinderboerderij is altijd een goed idee!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief