
Terug in de tijd feestje 6+
Bij openluchtmuseum het Hoogeland doe je alle spelletjes van vroeger en een speurtocht door de gebouwen.
Wat was er vroeger veel te doen! Hier kun je in een bedstee liggen of in de oude houten schoolbanken zitten. Op het schoolplein mag je steltlopen, hinkelen of hoepelen.
Samen doen jullie de speurtocht door alle gebouwen en aan het einde ligt er een prijs op je te wachten.
Wil je het feestje uitbreiden met iets lekkers dan kun je iets kiezen van de kaart.
Zin in dit feestje? Kijk op de website van museum het Hoogeland door op de roze button te klikken.
Lekker uit eten met de kinderen, maar waar?! Kijk op ons Uiteten overzicht voor de meest kindvriendelijke tentjes in Groningen.
Het Hoogeland
Schoolstraat 4
9989 AG Warffum
Openingstijden
Van april tot en met november is het museum geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 10.00-17.00 uur. Op zon- en feestdagen zijn de openingstijden van 13.00 tot 17.00 uur.Van november tot en met maart geopend op zaterdag van 10.00-17.00 uur en op zondagen van 13.00 uur tot 17.00 uur. Het museum is gesloten op 25, 26 en 31 december en op 1 januari.
Prijs
Vanaf €3,50 per kind inclusief speurtocht, dit kan je aanvullen met allerlei lekkers.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nienoord, een familiepark met nostalgische waarde!
Woon je in het noorden, dan is de kans groot dat ergens in jouw plakboek een uitgebreid fotoverslag zit van een dagje Nienoord.
Ontdek hoe leuk wetenschap is in het Universiteitsmuseum
Mamablogger Peggy ging met haar dochter voor ons op pad. Lees hier hun ervaring...
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.