Zeilschool It Beaken
Zeilschool It Beaken in Heeg biedt verschillende zeilkampen in de lente, zomer en herfst.
Zeilschool It Beaken in Heeg is op It Eilân gevestigd op een prachtige plek in Friesland. Kom je Heeg met de boot binnenvaren dan kun je niet om Zeilschool It Beaken heen. Vanaf 7 jaar kun je hier leren zeilen in optimisten, laerlings, pico’s, valken en laser vago’s.
Elke dag is er een gestructureerd programma waarbij het zeilen centraal staat. Vanuit Heeg is het heel geschikt om mooie tochten naar Woudsend, IJlst, Gaastmeer of Oudega te maken.
Wanneer wil je leren zeilen? Je kunt namelijk kiezen voor een Mei-kamp, Zomerkamp, Aftersummerweekend of Herfstkamp. Meer weten? Kijk voor meer informatie via de roze button op de website.
Fryslân met kids is zo leuk! Check ook even ons overzicht voor de leukste dagjes uit tips.
Zeilschool It Beaken
Heeg
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.Lijstjes voor Groningen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
De leukste buitenspeeltuinen in Groningen
In Groningen zijn heel veel speeltuinen te vinden - te veel om allemaal op te noemen - maar we delen graag een paar fijne plekjes met je waar de kinderen zich kunnen uitleven. Van groot tot klein, er is er altijd wel eentje in de buurt.
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.