Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeilschool De Bird

Vier een onvergetelijke zeilvakantie bij Zeilschool De Bird in Heeg.

Zeilschool De Bird is een prachtige plek om je zeilvakantie (vanaf 7 jaar) te vieren. Het heeft een “privé-meer” waar het zeilen optimaal geleerd kan worden. 

Door de uitgebreide vloot is er voor elke niveau een geschikte boot tijdens de zomerkampen. Van Optimist tot Valk en van surfplank tot Catamaran. In het meer liggen pontons waarvandaan lesgegeven wordt en het eigen “Bird” eiland dat gebruikt wordt voor de Lasers, Topazen, Splashes, Catamarans en surfboards.

Tijdens je zeilvakantie is alles geregeld. Ontbijt, lunch en diner. Je kunt kiezen voor een intern of extern verblijf. Bij intern verblijf heb je de beschikking over een gezellige kamer. Bij extern verblijf slaap je elders, bijvoorbeeld op een camping of in een vakantiehuisje, of gewoon thuis als je in de buurt woont! Super fijn en flexibel zo’n vakantiekamp.

Meer weten over Zeilschool De Bird? Ga dan via de roze button naar de website.

TIP: Op zoek naar meer leuke clubjes? Klik hier voor een handig overzicht.

Zeilschool De Bird

De Burd 19

8621 JX Heeg

Openingstijden Ga hiervoor naar de website.
Prijs Ga hiervoor naar de website.
Mail direct

Mail direct naar Zeilschool De Bird

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Groningen

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.

12x knutselen voor Pasen

Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.

De leukste buitenspeeltuinen in Groningen

In Groningen zijn heel veel speeltuinen te vinden - te veel om allemaal op te noemen - maar we delen graag een paar fijne plekjes met je waar de kinderen zich kunnen uitleven. Van groot tot klein, er is er altijd wel eentje in de buurt.