Midgetgolf feestje
Een gezellig potje midgetgolf met als afsluiter patat en een snack bij Camping Ekenstein!
Midgetgolf bij Camping Ekenstein is leuk voor iedereen! Eerst proberen jullie zo veel mogelijk punten te scoren op de midgetgolf baan. Kun jij in zo min mogelijk slagen de bal in het gat te slaan?
Daarna ga je met je vriendjes en vriendinnetjes een patatje eten met een frikandel of kroket. En als toetje krijgen jullie nog een lekker ijsje!
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie over dit leuke spelletje!
Tip: Meer inspiratie opdoen? Bekijk ook de andere opties voor een kinderfeestje in Groningen.
Camping Ekenstein
Alberdaweg 56
9901 TA Appingedam
Openingstijden
April tot november:Vrijdag, zaterdag en zondag vanaf 2 uur
Vakantieperiode:
Elke dag geopend
Prijs
€6,50 per kind (minimaal 5 kinderen, maximaal 12)
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 Binnenspeeltuinen in en om Groningen
Is er regen voorspeld? Geen probleem! Welk kind is niet gek op klimmen, glijden en eindeloos spelen? Daarom hebben we alle binnenspeeltuinen van Groningen op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen, ideaal toch? Klauter en klim er op los in deze toffe indoor speeltuinen.
Nieuw lesaanbod voor kinderen in Groningen en Haren
Bekijk het lesaanbod van Tumult en Clockhuys Cultuur in het nieuwe schooljaar. Meld je kind nu aan!
De leukste culturele uitjes in en rondom Groningen
In en rond Groningen zijn er talloze leuke, interessante culturele uitjes om met kinderen naar toe te gaan.Van musea tot theater tot een van de borgen en landgoederen rondom Groningen. We hebben ze allemaal voor je op een rij gezet!