Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Herfstbingo!

Gepubliceerd op 13 september 2025

De herfst is voor ons hét seizoen om lekker naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen wandelen we graag in Appelbergen, het Stadspark of in één van de andere prachtige bossen rondom Groningen. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Uitprinten en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?

In de herfst ligt het bos vol met de mooiste herfstschatten: kastanjes, oranje bladeren, paddenstoelen… Vind jij ze allemaal? Op zoek naar mooie natuurgebieden in en om Groningen, Haren en Glimmen?

Check onze Eropuit-themapagina voor tips!

Opslaan, uitprinten en zoeken maar. Veel plezier!

Lieve groetjes,
Maud

Tip  bekijk onze Uitagenda voor de leukste kinderactiviteiten in de herfstvakantie in Groningen Deze link opent in een nieuwe tab

 

Lees ook:

Alle blogs

Nienoord, een familiepark met nostalgische waarde!

Woon je in het noorden, dan is de kans groot dat ergens in jouw plakboek een uitgebreid fotoverslag zit van een dagje Nienoord.

10 Gouden tips om kinderen te leren omgaan met geld

Jong geleerd is oud gedaan. Hoe vroeger je je kinderen leert omgaan met geld, hoe makkelijker ze later door het leven gaan en leren budgetteren. En dat gun je ze natuurlijk van harte! Maar in deze tijden van elektronisch geld is het wel eens ingewikkeld om het inzichtelijk te maken. Ik geef je 10 gouden tips, waarmee je jouw kind een fijne relatie met geld leert hebben.

Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys

Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.

Ontdek hoe leuk wetenschap is in het Universiteitsmuseum

Mamablogger Peggy ging met haar dochter voor ons op pad. Lees hier hun ervaring...

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief