Blogs & inspiratie
Herfstbingo!
Gepubliceerd op 13 september 2025
De herfst is voor ons hét seizoen om lekker naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen wandelen we graag in Appelbergen, het Stadspark of in één van de andere prachtige bossen rondom Groningen. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt. Uitprinten en zoeken maar. Wie heeft er als eerste bingo?
In de herfst ligt het bos vol met de mooiste herfstschatten: kastanjes, oranje bladeren, paddenstoelen… Vind jij ze allemaal? Op zoek naar mooie natuurgebieden in en om Groningen, Haren en Glimmen?
Check onze Eropuit-themapagina voor tips!

Opslaan, uitprinten en zoeken maar. Veel plezier!
Lieve groetjes,
Maud
Tip bekijk onze Uitagenda voor de leukste kinderactiviteiten in de herfstvakantie in Groningen Deze link opent in een nieuwe tab
Lees ook:
Alle blogs
11x favoriete en feestelijke kersthapjes
Smullen! Er zijn veel redenen waarom wij van Kerstmis houden, maar het lekkere eten is daar zeker één van. Hoe gezellig is het om samen met de kinderen originele en feestelijke, maar makkelijke kersthapjes te maken? Heel leuk om toe te voegen aan het kerstdiner, om te trakteren op school of gewoon voor de lekkere trek! Bekijk hier 11 van onze favoriete zoete en hartige hapjes!
10x makkelijke kersthapjes voor het kerstdiner op school
De kinderen mogen zich weer voorbereiden op het kerstdiner op school. Maar wat gaan we maken? Annemarie deelt in haar blog haar Top 10 favoriete 'Hoe-overleef-ik-het-kerstdiner-op-school?'-recepten! Kies een leuk, vrolijk en lekker receptje voor de kinderen en maak er samen iets moois van.
7x indoor kinderfeestje in Groningen
Wat is er nu leuker dan je verjaardag vieren met een uniek, sportief of creatief kinderfeestje? En al je vriendjes of vriendinnetjes? Wij tippen 7 súper originele kinderfeestjes in Groningen.Meer inspiratie
Muziek op Schoot-concertje
Kom zingen, dansen en muziek maken bij dit bijzondere interactieve Kerstconcert!
Monofoon (6+)
Kom naar deze leuke theatervoorstelling Monofoon van Theater Sonnevanck bij Cultuurhuis de Klinker!
My First Festival Groningen
SPOT/De Oosterpoort verandert in een vrolijk familiefestival vol muziek, dans en plezier!
Wintersprookje (6+)
Een voorstelling van Shakespeare voor jong en oud bij Cultuurhuis de Klinker in Winschoten!
Roald Dahl Festival
Stap in de wereld van toverdrankjes en meer tijdens het Roald Dahl Festival in de kerstvakantie!
Wintergoud Groningen
Beleef een magische winter tijdens Wintergoud in Groningen!
Winterweken bij Kielzog Gorecht
De gezelligste tijd van het jaar komt eraan en bij Kielzog maken ze er iets bijzonders van!