Zwemmen bij Zwembad Electra
Zwemmen, zonnen en spelen bij Zwembad Electra is een super leuk uitje voor het hele gezin!
Bij Zwembad Electra verveel je je geen enkel moment! In dit openluchtzwembad kan je Lekker badderen in het recreatiebad, baantjes trekken of van de duikplank springen in het diepe bad, of ga van de glijbanen! Met een peuterbadje voor allerkleinsten en een zonneweide om uit te rusten is er voor iedereen genoeg te doen. Even klaar met zwemmen of zonnen? Ga dan gezellig naar het volleybalveld of speel gezellig bij de houten speeltoestellen.
Buitenbad in Lauwerzijl
Zwembad Electra is elke zomer geopend en dus hét uitje om lekker af te koelen tijdens de hete zomer! Voor extra afkoeling kan je natuurlijk ook nog een lekker ijsje halen of een koud drankje bij de kiosk van het openluchtbad.
Kortom, verveling tijdens de hitte is niet nodig als je naar Zwembad Electra gaat!
Klik op de roze button voor meer informatie over het openluchtzwembad.
Tip: Je kan ook zwemles volgen bij Zwembad Electra, klik hier voor meer informatie.
Zwembad Electra
Teenstraweg 4
9885 TA Lauwerzijl
Openingstijden
Elke zomer geopend,Voor specifieke tijden zie de website
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Pippi en de piraten (6+)
Pippi en de Piraten is een avontuurlijke familiemusical van Theater Terra!
Onderzoeker worden in het museum
Nieuwsgierige kids opgelet! Kom knutselen & experimenteren in 't Universiteitsmuseum tijdens de vakantie!
Halloween Zwemmen bij zwemkasteel Nienoord
Durf jij te zwemmen tijdens de Halloween avond? Kom naar Landgoed Nienoord!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Wandelroutes voor gezinnen in Groningen
Wandelen jullie ook graag met de kinderen? Wij zijn dol op een mooie boswandeling met de kids! En dan ontdekken we het liefst steeds een ander stukje Groningen. Wij zetten de leukste wandelingen in de natuur voor je op een rijtje.
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
NIEUW: Opening Tumult Groningen
Tumult, het nieuwe creatieve thuis voor Groningers