Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Tijd Schildmeer

Heerlijk dineren bij De Tijd Schildmeer met entertainment voor de kids!

Uniek in Nederland en misschien wel in de hele wereld, kindervermaak tijdens het eten! Terwijl je geniet van een heerlijk diner met uniek uitzicht op het meer worden kinderen vermaakt door één van de piraten van het Schildmeer. Je gaat zelfs samen met piraten gouden pannenkoeken versieren!

De volwassenen zitten net als in een arena om de kinderen heen zodat je niet alleen je kinderen goed in de gaten kunt houden maar zeker zelf ook mee kan genieten.

Voor meer informatie en reserveren klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

De Tijd Schildmeer

Roegeweg 3

9629 PA Steendam

Openingstijden Woensdag t/m vrijdag 14:00 - 22:00
Zaterdag en Zondag 11:00 - 22:00
Mail direct

Mail direct naar De Tijd Schildmeer

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

20x fijne herfstvakantietips voor gezinnen in Groningen

Herfstvakantie 2026 en het binnenseizoen is officieel geopend! Tijd voor kleurrijke theatervoorstellingen, een leerzaam museumbezoek, de nieuwste kinderfilms en zelf aan de slag met muziek en kunst.

NIEUW: Opening Tumult Groningen

Tumult, het nieuwe creatieve thuis voor Groningers