Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles in Aqualaren

Laat je kind zijn of haar ABC diploma halen met de zwemlessen van zwembad Aqualaren in Zuidlaren!

Haal je ABC

Hier leert je kind op een veilige en speelse manier zwemmen. Vaak is het zwemdiploma een van de eerste diploma’s die een kind haalt en gaat een leven lang mee! Vanaf 4 jaar kunnen kinderen deelnemen aan de zwemlessen. De lessen zijn 1 x per week en duren 50 minuten (in overleg met de receptie is 2 x per week ook mogelijk). Er wordt les gegeven van maandag t/m zaterdag en alle kinderen worden opgeleid volgens de normen van de NRZ en behalen het Nationale Zwemdiploma.

Oefenuurtje

Iedere zaterdagmiddag van 16.00 – 17.00 uur is het mogelijk voor ouders samen met hun kind te oefenen. Alle lesmaterialen liggen dan klaar en er is een lesgever aanwezig om te helpen en advies te geven als dat nogdig.

Privéles / Extra les

Er kunnen ook redenen zijn om voor enkele of meerdere privé zwemlessen te kiezen. De persoonlijke begeleiding geeft het maximaal haalbare in een zo kort mogelijke tijd. Zo kunnen bepaalde vaardigheden of knelpunten in het leren zwemmen doorgenomen worden. De lessen zijn volledig op maat op de leerling afgestemd. De extra lessen zijn alleen op advies van de lesgever om op een apart moment een onderdeel extra te komen oefenen. 

Op zoek naar meer informatie? Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: Er is nog veel meer te doen in Aqualaren, klik hier voor een heel overzicht!

Aqualaren

Wilhelminalaan 1

9471 KN Zuidlaren

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Aqualaren

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Storyworld Spotlight | Super Mario 40 jaar

Duik deze meivakantie in de wereld achter de beroemdste loodgieter ter wereld: Mario!

Buurman & Buurman Gaan Naar de Maan

De Buurmannen gaan op ruimtemissie, te zien bij Theater Geert Teis!

Meivakantie in Museum Stad Appingedam

Ontdek Museum Stad Appingedam in de meivakantie, waar jullie samen dwalen door oude verhalen!

Lentefeest Familiepark Nienoord

Vier de lente én bezoek de pasgeboren lammetjes tijdens de Lammetjesdagen in Familiepark Nienoord!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen

De meivakantie is een perfect moment om samen op pad te gaan. Wij delen hieronder de leukste uitjes in Groningen.

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.