Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bootverhuur op de camping

Huur een bootje of een kano bij Camping Zuiderhorn en beleef een relaxte of actieve dag op het water!

Naast heerlijk overnachten in een tent, caravan of in een kant en klaar huisje op de Camping Zuiderhorn. Kan je ook een boot, kano of kajak huren. Een super leuk en actief uitje voor jong en oud!

Varen over de Groninger Maren

Varen over de prachtige Groninger Maren in een kano of kajak. De boten zijn op de camping te huur. Inclusief (gratis) een grote of kleine ton om uw bagage droog en veilig te vervoeren en zonodig een zwemvest(je). In de zelfschenkerij naast de receptie begint of eindigt de tocht lekker en gezellig met een drankje, koek of een ijsje.

Fluisterboot

Naast kano’s is er ook een stoere achtpersoons fluisterboot te huur. Voor een prachtige en vaartocht over de Groninger maren. Eenvoudig in te stappen bij de drijvende kanosteiger. Bijv. naar Onderdendam en terug, Usquert en terug. Beiden maken een deel uit van de Trekvaartroute Boterdiep. 

Een actief dagje varen kan bij de verhuur op Camping Zuiderhorn!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: Kom ook overnachten bij Camping Zuiderhorn, klik hier voor meer informatie!

Camping Zuiderhorn

Onderdendamsterweg 2

9989 TG Warffum

Openingstijden Open van 1 april tot 1 oktober
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Camping Zuiderhorn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Groningen

Meer inspiratie

Peppa Pig Live – Samen op stap (2+)

Oink, oink! Peppa Pig is terug in een splinternieuwe, vrolijke theatervoorstelling!

De Zoete Zusjes – Lossen het op (3+)

Kom naar de theatershow van de bekendste zusjes van Nederland: Saar en Janna!

Steven Kazàn (6+)

Een bizarre familieshow vol droge humor, interactie en natuurlijk magie bij Cultuurhuis de Klinker!

Mega Indoor Springkussenfestival 2026

Martiniplaza Groningen is deze voorjaarsvakantie één groot spring-, klim- en klauterparadijs!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 x ontbijt en lunch met kinderen in Groningen

Een overzicht met leuke plekjes om te ontbijten en lunchen met kinderen in Groningen!

25 x doen in de winter in Groningen

Trek er lekker op uit in Groningen in de winter met kinderen.

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij winters weer denken we aan regen, harde wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

8 Binnenspeeltuinen in en om Groningen

Is er regen voorspeld? Geen probleem! Welk kind is niet gek op klimmen, glijden en eindeloos spelen? Daarom hebben we alle binnenspeeltuinen van Groningen op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen, ideaal toch? Klauter en klim er op los in deze toffe indoor speeltuinen.