Forum Groningen
Waar anders dan in het Forum waar je super leuke dingen kan doen. De Bieb, de Film, Storyworld en meer!
Deze prachtige plek in de stad is natuurlijk het WALHALLA voor kinderen in Groningen. Alles gecombineerd in één gebouw. Als je wil kun je je hier de hele dag vermaken! Het Forum Groningen.
De bieb of Wonderland kun je vinden op de eerste verdieping. Kinderen van 0-15 jaar mogen hier hun boeken lenen. Het heeft heel fijne plekjes om te lezen of te spelen. De ouderen kinderen kunnen chillen in het hangnet. Er worden doorlopend activiteiten georganiseerd zoals voorleeshalfuurtjes.
In het Medialab, hoe kan het ook anders, kun je zelf aan de gang en onderzoeken met verschillende media zoals filmpjes maken of animatie bouwen.
In het Smartlab worden losse activiteiten en workshops georganiseerd. Hier kan je alles onderzoeken en uitproberen op het gebied van de nieuwste techniek.
Elke woensdag, zaterdag en zondag plus in de vakanties worden hier elke dag films gedraaid. De leukste, liefste en grappigste filmhuis films kan je hier bewonderen.
Vanaf 11 januari opent hier Storyworld. Het jongste, stoerste én leukste museum van Nederland waar verhalenvertellers of luisteraars fijn kunnen ronddwalen. Animatie, strips en meer krijgen hier een plek.
Wil je meer weten over het forum Groningen, bekijk alle informatie via de roze websitebutton.
In de buurt van het Forum zitten heel fijne plekjes waar je met kinderen kunt eten.
Forum Groningen
Nieuwe Markt 23
9712 KN Groningen
Openingstijden
Elke dag maandag tot en met zaterdag vanaf 9:00 uur en zondag vanaf 10:00 uurToon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Pim & Pom vinden een schat! (2+)
Twee kattenvriendjes op een spannend, grappig en muzikaal avontuur bij Kielzog Hoogezand!
Peppa Pig Live – Samen op stap (2+)
Oink, oink! Peppa Pig is live te zien in Theater Geert Teis in Stadkanaal. Zijn jullie erbij?
SlodDe & Vos op boevenpad (3+)
Slodde en Vos zijn terug, dit keer gaan ze op boevenpad!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
Lente knutsels maken!
De seizoenen lenen zich altijd goed voor vrolijke knutselontwerpen! Ik hou zo van de lente!
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.