Speelbos met speeltuin
Een dagje spelen in de Kuzemerkooi, er is voor ieder wat wils!
In de Kuzemerkooi is een mooi speelbos voor kinderen gemaakt.
Verschillende speeltoestellen
Er zijn schommels, er is een mooi voetbalveld met stevige doelen en kinderen kunnen zich uitleven op de rekstok, de evenwichtsbalk en ‘bok’ springen over een aantal palen.
Vies worden mag!
Vanaf de heuvel heb je goed uitzicht over het speelveld. Ook kan je hier met de kabelbaan lekker naar beneden sjeezen. Aan de andere zijde van de heuvel kunnen de avonturiers zich wagen een een spannende route van stappalen door de kikkerpoel (max. 30 centimeter diep).
Naar Speeltuin Kuzemerkooi
Voor meer info klik je op de roze button.
Of kijk hier voor meer speeltuinen in Groningen
Tip: Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje in Groningen!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasintocht in en om Groningen 2025
2025 - Hij komt... hij komt, 16 november is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land. Ook in en om Groningen maakt de Sint natuurlijk weer een toer met zijn pieten om alle kinderen te begroeten. Zijn jullie erbij?
11x binnenactiviteiten in Groningen als het regent!
Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke binnenactiviteiten voor kinderen in Groningen.
Afvinken tot 5 december! De Sinterklaas aftelkalender
Mama, wanneer is het Sinterklaas? Bij ons thuis wordt deze vraag elke dag minimaal 1x gesteld tot dat het 5 december is. De Sinterklaasperiode is natuurlijk ook een hele spannende tijd voor de kids!