Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurbad Engelbert

Genieten van het natuur water en springen van de duikplank. Het kan allemaal bij Natuurzwembad Engelbert.

Hou jij ook ontzettend van zwemmen? En vind je dit het leukste om te doen in écht water? Kom dan naar Natuurzwembad Engelbert. Het is een van de weinigen natuurzwembaden in Nederland, dus als jij hier gaat zwemmen is dat wel heel speciaal.

Terwijl mama en papa genieten van een drankje in de kantine, kun jij lekker zwemmen met personeel dat goed op jou let. Wil je wat meer spanning? Dan kun je de hoogte opzoeken door van de vijf meter hoge duikplank zo het zwembad in  te springen. 

Tip: je kunt ook fijn overnachten op de nabijgelegen Camping Engelbert!

Voor meer informatie over dit leuke zwembad klik je op de roze button.
 
Meer zwembaden in Groningen vind je op de eropuit pagina.

Natuurbad en Camping Engelbert

Engelberterweg 54

9723 EN Groningen

Openingstijden zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Natuurbad en Camping Engelbert

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Roodkapje in Amazonia (6+)

Het spannende vervolg op Kinderen van het Verdwenen Woud bij Kielzog Hoogezand!

Als ik niet hier ben, dan ben ik waarschijnlijk daar (6+)

Garage TDI komt met de nieuwe voorstelling: Als ik niet hier ben, dan ben ik waarschijnlijk daar.

Buurman & Buurman Gaan Naar de Maan

De Buurmannen gaan op ruimtemissie, te zien bij Theater Geert Teis!

Meivakantie in Museum Stad Appingedam

Ontdek Museum Stad Appingedam in de meivakantie, waar jullie samen dwalen door oude verhalen!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

MEIVAKANTIE – uittips voor kinderen in Groningen

Leuke tips voor in de meivakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in de meivakantie? We hebben de leukste tips in Groningen weer voor je op een rijtje gezet.

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.