Zeilschool De Kikkert
Beleef een zeilkamp bij Zeilschool De Kikkert in Lemmer en sluit vriendschappen voor het leven.
Zeilschool De Kikkert in Lemmer organiseert elke zomer zeilkampen voor kinderen. Zowel voor jonge kinderen die nog nooit hebben gezeild, als voor de oudere kids die ieder jaar weer komen voor een supertof weekje zeilpret.
Voor kids tot 12 jaar wordt in verschillende boten zeilles gegeven. Bijvoorbeeld in een Laser Bug, Laser Pico of een Laerling.
Tijdens een zeilkamp ligt de nadruk dan wel op zeilen, maar daarnaast is er nog genoeg ruimte en tijd voor vele andere toffe activiteiten. Kinderen die deelnemen aan een zeilkamp, kunnen kiezen of ze intern of extern (bijvoorbeeld thuis of bij familie) overnachten.
Hoe dan ook, de super gezellige sfeer tijdens het zeilkamp is fijn! Ga via de roze button meteen door naar de website voor meer informatie.
Op zoek naar inspiratie voor een te gek kinderfeestje? Kijk dan eens op onze Kinderfeestjes pagina.
Zeilschool De Kikkert
Kooiweg 5
8531 PV Lemmer
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
25 x doen in de winter in Groningen
Trek er lekker op uit in Groningen in de winter met kinderen.
Kletspraat, de wintereditie!
Waar krijgt mama het heel warm van? Wat vind je stom aan de winter? De Kidsproof kletspraat wintereditie is uit. Knip ze uit, stop ze in een pot en trek tijdens verschillende momenten een vraag. Als gezin krijg je er heel orginele gesprekken van!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij winters weer denken we aan regen, harde wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.