Zeilschool It Beaken
Zeilschool It Beaken in Heeg biedt verschillende zeilkampen in de lente, zomer en herfst.
Zeilschool It Beaken in Heeg is op It Eilân gevestigd op een prachtige plek in Friesland. Kom je Heeg met de boot binnenvaren dan kun je niet om Zeilschool It Beaken heen. Vanaf 7 jaar kun je hier leren zeilen in optimisten, laerlings, pico’s, valken en laser vago’s.
Elke dag is er een gestructureerd programma waarbij het zeilen centraal staat. Vanuit Heeg is het heel geschikt om mooie tochten naar Woudsend, IJlst, Gaastmeer of Oudega te maken.
Wanneer wil je leren zeilen? Je kunt namelijk kiezen voor een Mei-kamp, Zomerkamp, Aftersummerweekend of Herfstkamp. Meer weten? Kijk voor meer informatie via de roze button op de website.
Fryslân met kids is zo leuk! Check ook even ons overzicht voor de leukste dagjes uit tips.
Zeilschool It Beaken
Heeg
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.Lijstjes voor Groningen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kinderactiviteiten in Groningen in de zomervakantie
In de zomervakantie is er van alles te beleven in Groningen. Wij hebben de leukste tips voor ouders en kids voor je op een rij gezet.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!