Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sleepnetvissen en zeehonden

Doe mee aan een van de vaartochten van de ZK9 of ga sleepnetvissen en zeehonden spotten!

Met de viskotter de ZK 9 Antonia zijn er prachtige vaartochten over het Werelderfgoed Waddenzee en het Nationaal Park Lauwersmeer. De mogelijkheden zijn oneindig, een echte aanrader is om mee te gaan sleepnetvissen en zeehonden spotten, een unieke ervaring! 

Naast sleepnetvissen (wadvissen) bestaan de andere mogelijkheden onder andere uit een bezoek aan de zeehonden die je in hun natuurlijke omgeving kunt zien. Of je vaart met naar de Engelsmanplaat, aan de westzijde van Schiermonnikoog waar je eventueel nog even van boord kunt voor een bezoekje aan de vogelwachters die daar bivakkeren in het reddingshuisje op palen.

Kortom met een vaartocht op de ZK 9 Antonia kunnen jullie genieten van de prachtige natuur! 

Klik op de roze button voor alle mogelijkheden en om te reserveren.

Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten.

ZK9

Kerkpad 2

9974 PT Zoutkamp

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar ZK9

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Groningen

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Op avontuur in het Universiteitsmuseum

Ontdek in de kerstvakantie de wetenschap in de knutsel- en experimentenzaal in het Universiteitsmuseum.

MuzeeAquarium Delfzijl

Zeefanaten opgelet! Kom de maritieme exposities bezoeken in het MuzeeAquarium Delfzijl!

Mini Mornings bij VUE!

Speciaal voor alle peuters en kleuters is er de Mini Morning met Bluey bij Vue!

Pizza eten & lekker spelen bij Pizzabakkers

Geniet deze kerstvakantie met de kids van overheerlijke Italiaanse pizza's bij De Pizzabakkers!

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

25 x doen in de winter in Groningen

Trek er lekker op uit in Groningen in de winter met kinderen.

De leukste kerstvakantie uitjes in Groningen

Tijd om leuke dingen met het gezin te gaan doen. Wij verzamelen hieronder alle uittips voor in de kerstvakantie. Geniet van jullie vrije dagen, de uitstapjes én van elkaar!

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij winters weer denken we aan regen, harde wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!