Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eco-Expeditie

Ontdek de natuur in de stad met deze interactieve wandelroute!

Ben je al bekend met de geschiedenis van Molen De Adriaan? Ben jij nieuwsgierig naar de toekomstplannen van de Oerkap? En weet jij hoeveel kilometer een egel ’s nachts kan afleggen? Tijdens de gratis Eco Expeditie kom je het allemaal te weten.

De wandeling is 4,5 kilometer lang en je doet er ongeveer 1,5 uur over. Als je de gratis navigatie-app Storytrails gebruikt, word je tijdens het lopen volledig begeleid. Maar dat hoeft niet. Je kan op elke tegel starten of maar een deel van de route te lopen. Leuk tijdens de middagwandeling of op een vrije zondagmiddag. 

Interactieve, leerzame wandeling door Haarlem

De Eco Expeditie is een wandelroute met bijbehorend interactief platform. Alle kleurrijke stoeptegels die je tijdens de route onderweg tegenkomt laten een QR-code zien. Als je deze scant krijg je toegang tot het platform en krijg je informatie over de natuur uit de omgeving. Leuke informatieve teksten, filmpjes, foto’s en audiofragmenten.

Door deze wandeling te doen creëer je bij jezelf en je kind meer bewustzijn  voor de biodiversiteit!

Klik door naar de website om te lezen hoe en waar je deze interactieve wandeling kunt doen

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Sportsupport vakantie-activiteiten

Van voetbaltoernooi tot meidendag én Koningsspelen; elke dag in de vakantie iets leuks voor kids!

17x ARTIS in de meivakantie

Doe het ontdekpad, de Pinguïn estafette, kom op kraamvisisite en nog meer leuke activiteiten in ARTIS!

Vakantie bij de Schuur

Deze meivakantie: wel 5 leuke familievoorstellingen voor diverse leeftijden, én meer!

Meivakantie in het LAM

Deze vakantie kun je met emojis kunstwerken kraken in het LAM museum op de Keukenhof!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,

Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

De leukste vakantiekampen 2025!

Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief