Bomenroute
Ga met de routekaart, het meetlint en de loep op pad en ontdek de Keltische bomenhoroscoop!
Keltische bomenhoroscoop
De bomenroute is door het kindvriendelijke Pieter Vermeulen Museum uitgezet als leuke buiten-excursie. Het is een wandeling langs de bomen van de Keltische bomenhoroscoop.
Tijdens deze tocht maak je kennis met 22 verschillende soorten bomen en leer je over de Keltische bomenhoroscoop en de tradities, mythes en gebruiken rond bomen in verschillende culturen.
De route is ongeveer 3 km lang en voert over de Velsense landgoederen Schoonenberg, Beeckesteijn, Hoogergeest en Velserbeek.
Als gezin of kinderfeestje op pad met de tas
Jullie krijgen een tas mee. Daarin zitten onder meer een boekje met de route, opdrachten voor onderweg, de brochure ‘Bomen & Horoscoop’, de routekaart, een meetlint en een loep.
De route is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.
Tip: Ook leuk om te doen is het Natuurpad in Park Schoonenberg!
Pieter Vermeulen Museum
Driehuizerkerkweg 34D
1985 EL Driehuis
Prijs
Particulieren: €6,50 per tasScholen: €6 per tas (maximaal 5 personen, inclusief begeleider)
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Playground Haarlem
Heerlijk uitdagend spelen in deze bijzondere speeltuin in de Haarlemse Waarderpolder
De Watergeus
Watersport en Buitensportcentrum in Spaarnwoude Park. Kanoën, suppen, beachvolleybal en meer!
Linnaeushof
Linnaeushof is Europa's grootste speeltuin. Met dit seizoen 5 nieuwe speeltoestellen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Koningsdag 2026 in en om Haarlem
Koningsdag in Haarlem is altijd een groots oranjefeest! Een overzicht van de leukste feest-plekken voor kids in Haarlem en omgeving!
24x Meivakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!