Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Veerplas

Plezier gegarandeerd bij het zwemwater van de Veerplas in Spaarnwoude Park

De Veerplas is een meertje in de Veerpolder. Vroeger heette dit meertje ook wel het PTT meertje, dat komt door de grote zendmast van 150 meter hoog die je van veraf kunt zien. Vanaf het strandje kijk je uit op veel groen en veel riet waar veel vogels van genieten. Ook kun je vanaf je badlaken uitkijken op de markante molen De Veer.

Ook kinderen vinden het hier geweldig. Spelen met zand en water op de zandstrandjes is voor jong en oud even lekker ontspannen. Ook staan er speelvoorzieningen zoals een glijbaan en klimtoestel. De strandjes zijn een goed alternatief voor de kust: dicht bij de stad, in een groene omgeving.

Bij het Veerkwartier staat de koffie klaar, en natuurlijk meer. Ook voor een heerlijke lunch of diner staat de keukenbrigade garant. Wist je dat ze bij het Veerkwartier allerlei activiteiten organiseren?

In de winter mogen er ook honden het water in, in de zomer is de plas voorbehouden aan spelende kinderen.

Let op; Check de kwalitiet van het zwemwater op zwemwater.nl, klik door via de website button!
En goed te weten: er is geen toezicht op het zwemwater!

 

Spaarnwoude Park

A. Hofmanweg

2031 Haarlem

Openingstijden Van mei tot en met september elke dag toegankelijk van zonsopgang tot zonsondergang.
Prijs Gratis toegankelijk.
Mail direct

Mail direct naar Spaarnwoude Park

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Haarlem

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem

Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee! 

10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!

Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!

Het laatste jaar van…

Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:

Zo krijg je je kids mee naar buiten!

Hoe krijg je jouw kind mee naar buiten? Is jouw kind net als mijn zoon: niet achter dat scherm vandaan te krijgen, maar eenmaal buiten dól-enthousiast? Deze trucs gebruik ik om hem mee naar buiten te krijgen, óók in de herfst en winter!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief