
Veerplas
Plezier gegarandeerd bij het zwemwater van de Veerplas in Spaarnwoude Park
De Veerplas is een meertje in de Veerpolder. Vroeger heette dit meertje ook wel het PTT meertje, dat komt door de grote zendmast van 150 meter hoog die je van veraf kunt zien. Vanaf het strandje kijk je uit op veel groen en veel riet waar veel vogels van genieten. Ook kun je vanaf je badlaken uitkijken op de markante molen De Veer.
Ook kinderen vinden het hier geweldig. Spelen met zand en water op de zandstrandjes is voor jong en oud even lekker ontspannen. Ook staan er speelvoorzieningen zoals een glijbaan en klimtoestel. De strandjes zijn een goed alternatief voor de kust: dicht bij de stad, in een groene omgeving.
Bij het Veerkwartier staat de koffie klaar, en natuurlijk meer. Ook voor een heerlijke lunch of diner staat de keukenbrigade garant. Wist je dat ze bij het Veerkwartier allerlei activiteiten organiseren?
In de winter mogen er ook honden het water in, in de zomer is de plas voorbehouden aan spelende kinderen.
Let op; Check de kwalitiet van het zwemwater op zwemwater.nl, klik door via de website button!
En goed te weten: er is geen toezicht op het zwemwater!
Spaarnwoude Park
A.Hofmanweg
2031 BL Haarlem
Openingstijden
Van mei tot en met september elke dag toegankelijk van zonsopgang tot zonsondergang.Prijs
Gratis toegankelijk.Toon op kaart
Meer inspiratie


17x ARTIS in de meivakantie
Doe het ontdekpad, de Pinguïn estafette, kom op kraamvisisite en nog meer leuke activiteiten in ARTIS!
Meivakantie bij Teylers Museum
Met familiecollege, speurtocht en workshops, passend bij de tentoonstelling 'kosmos'
Meivakantie in het LAM
Deze vakantie kun je met emojis kunstwerken kraken in het LAM museum op de Keukenhof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,
De leukste vakantiekampen 2025!
Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?
Meivakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!