
Landgoed Rorik
Biologisch landgoed in Beverwijk waar je je eigen appelboom kunt leasen!
Landgoed Rorik wordt een zelfvoorzienend restaurant, een kleinschalige camping, biologische landbouw, pluktuin, wijngaard en vogelweide. Op dit moment wordt er volop gewerkt aan de realisatie; de eerste groente komt van het land, de kippen scharrelen alvast tussen de oude fruitrassen, de contouren van de wijngaard zijn al zichtbaar, de camping is aanstaande en de wal en gracht rondom het hart van Rorik zijn gegraven.
Straks kan je bij Rorik biologisch eten uit eigen tuin, slapen in een stomp boerderij, genieten van de rust bij een knapperend haardvuur of in een hangmat aan de waterkant.
Bij Landgoed Rorik ontwikkelt een team van ondernemers een nieuw landbouw- en recreatiemodel waarin duurzaamheid, circulariteit en gemeenschapszin centraal staan. Alle functies van het land worden ingezet waarbij ecologisch beheer voorop staat.
Lease jouw boom op Boomgaard Rorik
Voor 35 euro per jaar pluk jij de appels en/of peren van je eigen boom. Beleef jouw boom door de seizoenen heen en zie hoe knoppen bloemen worden en bloemen vruchten!
Meer inspiratie


17x ARTIS in de meivakantie
Doe het ontdekpad, de Pinguïn estafette, kom op kraamvisisite en nog meer leuke activiteiten in ARTIS!
Pieter Vermeulen Museum
Bezoek de interactieve tentoonstelling ‘Kletsnat' in dit súper kindvriendelijke museum in Driehuis
Toffe films bij Kinepolis
Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Haarlem en geniet van superleuke filmsBlogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,
Meivakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!