Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

LAM museum

Hét FOODART museum van de wereld, dat is LAM! Kijk, verwonder, ontdek en bepaal zelf hoe!

Het LAM museum is hét foodart museum in de wereld. Gloednieuw en bomvol internationale topstukken. Het LAM is vooral ook een innovatief en persoonlijk museum dat je anders laat kijken.

Voor alle leeftijden, en dan bedoelen we ook echt álle leeftijden. Met de super persoonlijke aanpak krijg je altijd een kunstervaring op maat. Nieuwsgierig? Kom dan snel kijken!

Familiemuseum
Het had niet veel gescheeld of ze hadden niet LAM maar FAM geheten. Fam, van familie. Het LAM museum is namelijk het allerleukste als er verschillende generaties samen kunst kijken.

Kinderen VVIP
Iedereen is VIP bij LAM, kinderen very, very important. Ze kijken minstens zo origineel als wij volwassenen.

Kijken en ontdekken
Onbevangen kijken, een open blik. Zelf ontdekken. Daar draait het om in het LAM. Daarom vind je geen tekstbordjes met informatie over wie de kunstenaar is, het formaat en wanneer het werk gemaakt is.

Digitale tour
Voor extra informatie en kijktips is er ook een digitale tour op je eigen smartphone of tablet. Maak gebruik van het wifi-netwerk en start jouw persoonlijke ontdekkingstocht. De medewerkers helpen je graag.

Lekker naar buiten
Na een bezoek aan het museum kun je genieten van het mooie Landgoed Keukenhof, iets lekkers bij een van de horecagelegenheden en de gezellige kinderboerderij. Veel plezier!

Tip: Kom je met kleine kinderen? Bewandel samen het kabouterpad. 16 kabouters wijzen je de weg op dit 750 meter lange pad

Zin om te komen? Vergeet dan niet van tevoren een kaartje met starttijd te boeken.

Voor meer info klik je op de roze button.

LAM

Keukenhof 14

2161 AN Lisse

Openingstijden klik door op de roze websitebutton voor de recente openingstijden.
Prijs € 7,50 voor volwassenen
€ 5 voor kinderen
of kies een gesponsord (gratis)bezoek.
Mail direct

Mail direct naar LAM

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

SportSupport Herfstvakantie activiteiten

Van spookhal tot voetbaltoernooi en meer: bekijk wat er allemaal te doen is in de herfstvakantie!

Nieuw in het Zaans Museum

Bewonder de tentoonstelling 'Polderen, zet het land naar je hand' en bouw je eigen polder!

Herfstvakantie in het Mediamuseum

Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering

Herfst bij de muizen

Maak je eigen muizen kijkdoos, speel bingo en bewonder de bedrijvige muizen in Het Muizenhuis Mini Museum

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Shop met korting bij de Twin Sport Wintersport Outlet!

Fijn voor die kids die weer uit alle wintersportkleren gegroeid zijn. Kom shoppen bij de MegaStore van Twin Sport in Cruquius!

Herfstvakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke activiteiten voor kinderen én uitjes voor het hele gezin, voor een onvergetelijke herfstvakantieweek

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief